Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjemne hobby :) - manekin z motylami str 244
i udało się Smile
Spore ale jakie śliczne. Zielony wygląda jak ryżowiec więc nie straszne mu zmarszczki Smile A pierwszego już nie masz, stoi u mnie w domu na komodzie Big Grin
Odpowiedz
Reklama
Zielony to NAJZWYKLEJSZA zielona serwetka, 3 warstwy zielone, to wychodzi super ekonomicznie Smile 4 serwetki poszły na cały lampion, dałam dwie warstwy pociętej w paski serwetki, żeby cało lepszy kolor. do środka trzeba wstawiać większe świeczki, bo podgrzewacz zdecydowanie za malusi Smile

Trochę kraków, jedno i dwuskładnikowych. to są prace z jesieni, pierwsze jakie robiłam ze spękaniami. odszukam nowe i dorzucę.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Lampioniki niezle. Niebieskie najlepsze, chociaz....nie wiem. Trudno wybrac. Wszystkie piekne.

(01-20-2012, 09:37 PM)vika napisał(a): Shanna miała chyba na myśli sole patynujące...

Dokladnie. Szukam ich od jakiegos czasu ale nie moge nigdzie znalezc.

-------
Jeszcze dobrze jednego postu nie umiescilam, a Ty juz nastepne cuda pokazujeszTongue
Odpowiedz
O la la, ale prac, trudno wszystko na raz ogarnąć, ale fajne są. Naprawdę widać, że lubisz to robićSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Dekupaż uwiódł mnie nieograniczonymi możliwościami wykorzystania obrazków, papierów, serwetek, itp... mam tylko problemy z dobieraniem kolorów farb (nie umiem mieszać kolorów) no i z lakierowaniem....nie dość, że lakierowanie trwa długo (ja robię minimum 20 warstw) - to jeszcze te pyłki i kocie włoski wszędzie się wciskające Smile teraz pracuję nad szkatułkami z retro reklamami, w macie - pierwszy raz pracuję z matowym lakierem i nie wiem jak wyjdzie - trzymajcie kciuki Smile
Odpowiedz
Mat jest o wiele prostszy niz połysk - wyjdzie na pewno dobrze Smile
Odpowiedz
Reklama
Deseczka do kalendarza z kotami to prezent dla taty, który w rewanżu dał mi starą deskę i wieszaczek z koniem z poleceniem "sklejenia" tego w całość Smile A deseczka z kwiatkami czeka na nowego właściciela Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Deseczka z koniem fantastyczna - już pisałam wcześniej, że podobają mi się twoje prace, ale ja chcę wiedzieć jak robiłaś ten komplecik z drugiego rzutu zdjęć, ma takie fajne naturalne cieniowania - zdradzajBig GrinBig GrinBig Grin
O to, to....
[Obrazek: attachment.php?aid=3338]
jestem tym kompletem wręcz urzeczona, jak zdradzisz tajemnicęDodgy to sobie odgapię jeśli pozwoliszSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Wszystki prace są śliczne ale szczególnie wpadł mi w oko nr2Smile
Odpowiedz
Desecza z kalendarzem nr 2 cudowna. Tych kwiatuszkow w roznych kolorach mam pol ogrodu i uwielbiam na nie patrzec.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości