Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjemne hobby :) - manekin z motylami str 244
Teraz trochę chusteczników, bardzo lubię je tworzyć, bo są piękne i praktyczne jednocześnie.

Muszę pogrzebać w archiwum zdjęciowym i będę dorzucać coś, w oczekiwaniu na opinie znawczyń tematu.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Wszystkie są piękne Smile
Odpowiedz
fantastyczne husteczniki, boski jest z dużymi tulipanami(cieniowany?) i bejcowany z wachlarzem. Komplet listownik z pudełkiem też mi się spodobał. Naprawdę świetne prace Smile
Odpowiedz
(01-20-2012, 09:09 PM)callisto napisał(a): fantastyczne husteczniki, boski jest z dużymi tulipanami(cieniowany?) i bejcowany z wachlarzem. Komplet listownik z pudełkiem też mi się spodobał. Naprawdę świetne prace Smile

Tulipany lekko cieniowane bo dopiero uczę się tego sposobu ozdabiania, drewno w kolorze naturalnym, ale przy lakierowaniu serwetka oddała nieco kolor, co ostatecznie wcale nie było takim złym efektem Smile
Odpowiedz
Widac, ze lubisz, to co robisz. Prace masz bardzo ladne. Gdybys wczesniej nie napisala, ze na pierwszym listowniku jest papier, pomyslalabym ze wykorzystalas sole.
Co do pierwszych zdjeci - u mnie nic nie widac. Takie tycie saSad
Odpowiedz
Lady cieniowanie nie jest łatwą sprawą, bynajmniej dla mnie, ale wciąż się uczę. Nawet z opóźniaczem nie zawsze mi wychodzi, zapewne kwestia wprawy, więc ćwiczę, ćwiczę i zmywam Tongue
Odpowiedz
Reklama
Co jakiś czas robię też świeczniki, te niebieskie były robione jako pierwsze próby na szkle , w dodatku od razu rzuciłam się na szablon i nie do końca wyszły takie wzorki jak trzebaSmile ale ładnie się komponują w mojej niebieskiej łazience Smile

p.s. jak wrzucać zdjęcia w posty, a nie jako załączniki ?? Smile
(01-20-2012, 09:15 PM)Shanna napisał(a): Widac, ze lubisz, to co robisz. Prace masz bardzo ladne. Gdybys wczesniej nie napisala, ze na pierwszym listowniku jest papier, pomyslalabym ze wykorzystalas sole.
Co do pierwszych zdjeci - u mnie nic nie widac. Takie tycie saSad

Hmm... a co to sole?? Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ajtam, ajtam, wzorki niczego całkiem...
a załączniki są lepsze, bo można je sobie powiększyć...
Shanna miała chyba na myśli sole patynujące...
Odpowiedz
By dodać zdjęcia do posta dodajesz w załączniku, klikasz na dodaj załącznik i ładuje się zdjęcie a następnie klikasz na ikonkę obok wstaw do posta i gotowe. A i zdjęcie nie może mieć więcej niż 500 kilobajtów ? bo wywali ci komunikat, że jest za duże i nie wejdzie. Wtedy musisz je zmniejszyć w jakimś programie

fajne lampiony, zmarszczek prawie nie widzę Smile kolorystyka mnie urzekła, są takie wiosenne, aż wiosny się pragnie
Odpowiedz
Tutaj dwa lampiony, duże ok 30 cm, zrobione na bazie zakupionych w praktikerze (jasna podstawa + przezroczyste szkło). Zdobione serwetkami, kupa zmarszczek, ale całkiem się to ładnie zakomponowało po lakierowaniu i szlifowaniu Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości