Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przyjemne hobby :) - manekin z motylami str 244
Jak wszyscy to wszyscy, ja też zaprezentuję coś mojego Smile pierwsze prace to szkatułki i podkładki pod kubki. Idealnie nie jest, ale trening czyni mistrzaSmile

Odpowiedz
Reklama
Fajna kolorystyka (choć podkładkom nie przyjrzałam się zbytnio, bo zdjęcie mikrusowe Sad)
Ale bardzo dobrze, że pokazujesz swoje prace, mnie sie podoba.
Aaaa... i załóż swój wątek w Witalniku, napisz coś o sobie, abyśmy mogły Cię lepiej poznać Smile
Odpowiedz
Muszę się nauczyć wrzucać zdjęcia a nie załączniki Smile wtedy dodam kolejne moje prace.
p.s. już się właśnie przywitałam, u mnie zawsze wszystko na odwrót się dziejeWink
Odpowiedz
Zabieram to pudełeczko z dziećmiSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Pudełeczko już sprzedane... ale zaraz dam więcej zdjęć, to może inne się spodobają również.
Odpowiedz
Przyjemne hobby to i przyjemne prace! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
To teraz coś z najnowszych robótek. Pierwszy raz robiłam listowniki i skrzynki otwarte, do tego techniką na żelazko przyklejałam serwetkę, więc to były prawdziwe eksperymenty.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Dla mnie nr 1 to pierwszy listownik - super motyw!
To papier?
Odpowiedz
(01-20-2012, 04:31 PM)vika napisał(a): Dla mnie nr 1 to pierwszy listownik - super motyw!
To papier?

Tak, to papier stamperii. Cieszę się, że się podoba.
Odpowiedz
(01-20-2012, 04:31 PM)vika napisał(a): Dla mnie nr 1 to pierwszy listownik - super motyw!
To papier?
Vikuś ja mam taką serwetkę
A prace super - mnie szczególnie przypadł do serca komplecik z drugiego zdjęcia - delikatny, śliczny.Smile

Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości