Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bielenie drewna
dziewczyny zajmowała się któraś bieleniem drewna i ma może jakieś cenne wskazówki?
póki co , trochę tutaj poczytałam http://deco-pasja.blogspot.com/2011/02/bielenie.html ale zawsze im więcej uwag tym lepiejSmile
Zła jestem dzis ,że szok. Przywiozłam sobie z pl drukarkę , miałam już fajne rzeczy przygotowane do drukowania i okazało się,że nie działa. Sad
Odpowiedz
Reklama
wieja bieliłam skrzyneczki za pomocą pasty wybielającej starwax o takiej
http://www.starwax.pl/pol/Produkty/Drewn...nia-drewna
Odpowiedz
a ja bieliłam za pomocą farby (rozwodniony akryl) i bejcy+farba, suchego pędzla też używałam Smile
Odpowiedz
Wieja ja korzystałam z tego opisu Deco -pasji i polecam.
Odpowiedz
a ja jeszcze nic nie bielilam. Moze juz czas sprobowac. Jakos specjalnie trudne to sie nie wydaje.
Odpowiedz
shanna z opisu faktycznie trudne się nie wydaje ale okarze się w praktyce , właśnie zaczynam więc skrobnę potem co wyszłoSmile
jaka byk . Miało być okażeBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Reklama
ja to mam ostatnio do wszystkiego lewe ręce. Wzięłam się za to bielenie.Nawet fajnie wyszło. Bieliłam na biały z dodatkiem niebieskiego bo miałam takie fajne aniołki w niebieskich chmurkach. Co przyłożyłam aniołka to te chmurki się chamsko odbijały od tła , na wycinałam ich chyba z 7 i za chiny nie mogłam dopasować ich do tła. Jeden niby już był ok i zaczęłam kleić, za chwilę jednak mi nie pasował i go odkleiłam. Zmyłam klej , trochę śladów zostało. to sobie myślę dam szablon, jakoś krzywo mi wyszedł. używałam konturówki nie chciało z niej lecieć to zaczęłam pędzlem.jak zaczęłam kombinować to już masakra!!! Zmyłam wszystko i już się nie tykam. A teraz takie zmyte z resztkami tej farby nawet fajnie wygląda. Czegoś jednak brakuje , jutro coś pomyślę , póki co weny nie mam.
uff ale się rozpisałamBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Wieja , czasami tak bywa. Mnie też się zdarza Big GrinBig Grin Co do konturówki, jak mi zasycha końcówka nakłuwam szpilką, pomaga.
Odpowiedz
Cześć Dziewczyny ;D Ja też polecam tą mini instrukcję bielenia. Sama ją przetestowałam Wink
Ostatnio zamiast gąbeczki użyłam pędzla. Trzeba pamiętać, żeby nie było na nim dużo farby, bo zrobią się mocne maźnięcia i nieładnie będzie wyglądało. Bardzo delikatnie trzeba maziać. A jak maźnie się za bardzo, to trzeba to zetrzeć papierem ściernym. Ja tak maziam do uzyskania zadowalającego efektu Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości