Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#21
Piękne! Szkatułka z różą cudna !!RolleyesRolleyesRolleyes i bardzo mi się też podoba ostatnia butelka Smile pytanko, te cieniowania na tej szkatułce z różą robiłaś z zastosowaniem opóźniacza do farb ? czy bez ? Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
Anulkaa - lepiej późno niż później! Big Grin
Bardzo mi się podobają Twoje prace, wszystkie!
Tylko mam wrażenie, że na butelce (ładnej, ładnej!) motyw ciut za bardzo w górę poszedł...Smile...

Anulkaa podaj mi, proszę, namiary na siebie (na prw)
Odpowiedz
#23
(01-18-2012, 12:50 PM)Merilon napisał(a): Piękne! Szkatułka z różą cudna !!RolleyesRolleyesRolleyes i bardzo mi się też podoba ostatnia butelka Smile pytanko, te cieniowania na tej szkatułce z różą robiłaś z zastosowaniem opóźniacza do farb ? czy bez ? Smile

Tę szkatułka to była jedna z mych pierwszych prac.Nijak nie wychodziły mi cieniowania,czy był opózniacz czy też nie ,więc próbowałam wszystkiego,W tym wypadu(i chyba zapamietam to na długo) cienie robiłam dziecięcymi akwarelkami i w sumie wyszły mi lepiej niż oryginalne cieniowanieBig GrinBig GrinBig Grin


(01-18-2012, 01:05 PM)vika napisał(a): Anulkaa - lepiej późno niż później! Big Grin
Bardzo mi się podobają Twoje prace, wszystkie!
Tylko mam wrażenie, że na butelce (ładnej, ładnej!) motyw ciut za bardzo w górę poszedł...Smile...

Anulkaa podaj mi, proszę, namiary na siebie (na prw)

Ja również uważam ze motyw mi ciut uciekł ale nie mam butli,obdarowana zadowolona,to nie mam problemuBig GrinBig GrinBig Grin
No to Was jeszcze pomęcze,najwyżej dostanę pstryczka w nosBig GrinBig GrinBig Grin
                   
Odpowiedz
#24
No droga pani!!
Dla mnie karafka z motywem hawańskim (bo to chyba Hawana jest?) absolutny nr jeden!!! Big Grin
Przedostanie jajco jest mi bliskie z racji pokrewieństwa z moim ostatnim popełnionym Big Grin
A pozostałe prace - no co ja się będę powtarzać... bardzo, bardzo... Tongue Big Grin

namiary doszły, dzięki, to wystarczy Smile
Odpowiedz
#25
Karafka przepiękna!! Reszta "tylko" piękna! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#26
Super prace. Bardzo mi się podobają.
Ludzie skąd wy bierzecie te końcówki na jaja? Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
Twoje prace nie wyglądają jak prace początkującej, są świetne! Najbardziej podobają mi się twoje cieniowania, jakimi farbami cieniujesz?
Odpowiedz
#28
(01-18-2012, 03:45 PM)zielona_żaba napisał(a): Super prace. Bardzo mi się podobają.
Ludzie skąd wy bierzecie te końcówki na jaja? Smile

Koncówki do jajek,wygrzebałam z niepotrzebnej biżuterii Smile
(01-18-2012, 03:57 PM)elila napisał(a): Twoje prace nie wyglądają jak prace początkującej, są świetne! Najbardziej podobają mi się twoje cieniowania, jakimi farbami cieniujesz?

Tak decu interesuje się od jakiegoś czasu,ale miewałam przerwy które wpłyneły na to że gdy znów próbowałam to było tak jak bym zaczynała od początku.Używam farb renesans plus opózniacz,czasami patyna olejna.SmileSmile
(01-18-2012, 03:58 PM)grarut napisał(a): Bardzo ładne prace, a bombki z ptaszkami zabieram i uciekam, coby mi nikt ich nie zabrał.Tongue

Dzieki,bombki już rozdrapane,została mi 1 sztuka i to nie ptaszkowa,chociaż było ich troszeczę nawet zdjęć niemamSad
Odpowiedz
#29
anulka znam twoje prace z innego forum, tam się już wypowiedziałam a i tu też się pozachwycam , a co Smile zachwyt Big GrinBig Grin
Odpowiedz
#30
(01-18-2012, 10:41 PM)callisto napisał(a): anulka znam twoje prace z innego forum, tam się już wypowiedziałam a i tu też się pozachwycam , a co Smile zachwyt Big GrinBig Grin
Wiem,wiem za pózno tutaj trafiłam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl