Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje tworzenie
#11
Dziękuje wszystkim za miłe opinie.Ateraz kilka prac z okresu świątecznego,wiem że spóznione ale właśnie wtedy powstało ich więcej.                    
Odpowiedz
Reklama
#12
Śliczne i bombki i lampioniki Smile


Merilon - salaterkę zdobi się "odwrotnie" - od tyłu znaczy - najpierw motyw, potem domalowuje się tło, pamiętając, aby najpierw motyw podmalować bardzo jasną farbą, bo nie będzie widoczny, potem często daje się ryżowca (można przy ryżowcu pominąć etap tła - wówczas tłem będzie papier) no i lakier...

Ale nie zaśmiecajmy wątku anulki - jesli masz pytania - zadaj je w dziale Jak zrobić Decoupage Smile
Odpowiedz
#13
(01-17-2012, 03:34 PM)vika napisał(a): Śliczne i bombki i lampioniki Smile


Merilon - salaterkę zdobi się "odrotnie" - od tyłu znaczy - najpierw motyw, potem domalowuje się tło, pamiętając, aby najpierw motyw podmalować bardzo jasną farbą, bo nie będzie widoczny, potem często daje się ryżowca (można przy ryżowcu pominąć etap tła - wówczas tłem będzie papier) no i lakier...

Ale nie zaśmiecajmy wątku anulkli - jesli masz pytania - zadaj je w dziale Jak zrobić Decoupage Smile

dziękuję za radę, i racja, następnym razem będę pisać w dziale do tego przeznaczonym Angel po prostu to pytanie tak spontanicznie mi przyszło na myśl, jak zobaczyłam tą butelkę i zaświtał mi pomysł z decoupage'm na szkle Smile przepraszam za ten poryw Angel


A! i oczywiście, świąteczne dzieła bardzo ładne Smile
Odpowiedz
#14
Butelka jest śliczniutka, kropeczki wyszły rewelacyjnie. Lampiony i bombeczki pierwsza klasa Smile
Odpowiedz
#15
Jeżynowy lampion dla mnie the best one Wink
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#16
(01-17-2012, 05:14 PM)grarut napisał(a): Mnie z kolei kompozycja jeżynki i śnieg .... nie bardzo, ale ten kościółek i gwiazda betlejemska - jak dla mnie mistrzostwo świata - cudne...Smile

Hehe a mnie te białe smugi bardziej się z lukrem skojarzyły niż ze śniegiem Big Grin Choć właściwie sama nie wiem czemu BlushTongue
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
Reklama
#17
butelka po nalewce naprawdę pięknie ci wyszła. kurcze ja to chyba nigdy takiego cuda nie zrobię.
bombeczki i lampionik też super.
Odpowiedz
#18
Wow! Ładne te twoje początki Smile
Odpowiedz
#19
Ostatnia bombka najlepsza.
Odpowiedz
#20
DziękiBig GrinBig Grin fajnie że do Was dołaczyłam szkoda tylko że tak pózno.Dorzucę jeszcze parę fotek takich spóznionych                    
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl