Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czajnik....czyli krytykanctwo w pełnej krasie
#31
Wszystkie Twoje prace obejrzałam bardzo dokładnie Smile
Odpowiada mi ich klimat, podoba mi się, że widać w nich Ciebie (a nie jakiegoś tam podpatrzonego ktosia Tongue) i podoba mi się, że każda praca coś "opowiada", że jest przemyślana, że ma fajną kompozycję i kolorystykę Smile, i podoba mi się, że mi się podoba Tongue
No i bajki retro są mi bliskie, więc jestem 100% na tak Smile

A czajniczek... hmmm... doceniam wkład pracy i wykonanie Smile
Odpowiedz
Reklama
#32
Boho, z panią A śmiało mogłabyś stanąć w zawody w dziedzinie koneweczek i nie wiem czy w tym pojedynku obstawiałabym na nią. A kiedyś piałam z zachwytu na widok każdej z jej prac. Potem mi przeszło, podobają mi się owszem ale nie wszystkie i już nie tak mocno.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#33
No i proszę ......ale nie wiem, czy wiecie ,że tak miłe słowa mogą mnie wpędzić ze skrajności w skrajność ...... bo popadnę w samozachwyt Smile i będziecie winne, ze stworzyłyście samochwalczego snobistycznego potwora Tongue. (oczywiście żartuję, to na szczęście mojej personie nie grozi) Smile. Często dziubdziam "pod kogoś", przeprowadzam kontrwywiad, co kto lubi, jaka kolorystyko, słodko, czy nie ..... itd. Smile . Dla siebie mam niewiele.
A tak poważnie, zdradzę tajemnicę, że jestem pod ogromnym zachwytem prac Pani Ani Korszewskiej Smile, u której kupuję baaardzo tanio jajca i bombki Blush (chyba się nie pogniewa, że o niej wspominam) Smile.

Ps. Pacholę mnie starsznie gniecie dzisiaj, aby jej zrobić tykający zegar koniecznie przed świętami Undecided . Kompletnie nie mam pomysłu
Odpowiedz
#34
No prosze jaki ten świat mały Smile Ja się tylko z Pania Anią widuję w przelocie, nie omieszkam wspomnieć, że mamy wspólne miejsce Smile
Odpowiedz
#35
Anka K. wymiata absolutnie, zgadzam sie w 100%, wyszla juz dawno poza klasik, a nie bladzi....
Odpowiedz
#36
Pooglądałam Twoje prace i uważam, że masz talent Wink
Najbardziej przemówił do mnie chustecznik z widokiem. Jest przepiękny Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl