Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
#21
Bardzo fajne początki! Ja nie miałam odwagi żeby zacząć od szkatułki, ale Tobie świetnie się udało! Najbardziej podoba mi się indyjska!
Odpowiedz
Reklama
#22
WinkIndyjska szatułka urocza,zresztą wszystki są śliczne
Odpowiedz
#23
Dziękuję bardzo za tak liczne opinie Angel
Odpowiedz
#24
Bardzo fajne początki, już się boję co będzie dalej Tongue
Odpowiedz
#25
Mnie urzekła orientalna szkatułka! Muszę wreszcie zrobić coś w tym stylu dla Małżonka mego, bo fascynuje się kulturą tamtejszą Smile
Odpowiedz
#26
Oto dwie kolejne prace które udało mi się stworzyć, obie zrobione dla mojego narzeczonego :-)
Oto pojemnik na biurko dla niego z japonką :-)
   

A to herbaciarka również inspirowana stylem japońskim :-)
           
Odpowiedz
Reklama
#27
Na przyborniku jest chyba JapończykWink. A Japonka na herbaciarce wygląda jakby była na tle tarczy księżyca, zwłaszcza dzięki ciemnemu tłu i roślinnym motywom po bokach. Herbaciarka jest naprawdę udana.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#28
Tak, herbaciarka bardzo udana SmileSmile, podoba mi się...
Odpowiedz
#29
Przybornik trochę mroczny ale za to bardzo męski ,a herbaciarka kusi wyglądem
weź mnie ,weź mnie ,zabierz mnie.
- no dobra, biorę
Odpowiedz
#30
Bardzo dziękuję za wasze opinie :-) robiąc przybornik wzorowałam się na japońskim stylu ozdabiania mebli (typowe czarne tło i motywy postaci na nim) a herbaciarka... ciekawa byłam co wyjdzie z połączenia czerwieni i czerni w decoupage'u... my z narzeczonym mamy fioła na punkcie Japonii i Chin, stąd te moje pomysły ;-) osobiście mi bardzo podoba się ta herbaciarka - chyba najbardziej ze wszystkich moich prac (zwłaszcza ten motyw japonki Smile) a przybornik właśnie starałam się zrobić taki "męski" żeby mój luby nie wstydził się go do pracy zabrać Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl