Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
Cieszę się dziewczyny że mimo wszystko się wam podobają Smile
(02-13-2015, 03:53 PM)DecouDream napisał(a): Choć nie noszę okularów, to sobie z Klimtem zabiorę. Dużo czytam, więc w razie czego.
;-)
Odpowiedz
Reklama
Uuu, Zuza zabrała iryski ;( A mnie się tak podobają. Ale pozostałe też ładne i jakoś wcale nie znać po nich tej pracy w pocie czoła Smile Wyglądają na zrobione tak profesjonalnie, leciutką ręką Smile
Odpowiedz
Pięknie pozłociłaś te iryski Smile
No, ale widzę, że Zu zaczyna konkurować z Oli, to teraz już nie ma szans na wykradzenie czegokolwiek...
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny Smile cavi musisz mi uwierzyć na słowo, naprawdę nieźle się nad nimi namęczyłam i nadenerwowałam. Nie sądziłam że iryski będą miały takie wzięcie Smile

Vikuś pozłocenia też mi się podobają, ale mówiąc wam szczerze to złocenia dodałam aby zakamuflować paskudne przetarcia serwetki Blush
Odpowiedz
Tak, iryski i mi najbardziej się podobają. A z tym "kamuflowaniem"... czasem (nawet często) tak bywa, że chcąc coś ratować zdziałamy jeszcze lepiej.
Zawsze to nowe doświadczenie/doświadczenia. Gratulacje Smile
Odpowiedz
Jakby to powiedziały dzieciaki: podoba mi się wszystko a najbardziej maki Wink w takim razie wytuszowałaś bardzo dobrze, bo żadnego pasztetu nie widać Smile
Odpowiedz
Reklama
Oli, ciesz się, że w ogóle coś się ostało.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Jestem za iryskami Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny Smile mery, tak te złocenia to maźnięcia pędzlem Smile ta serwetka z irysami bardzo mi się spodobałą, od razu jak ją zobaczyłam w sklepie w Krakowie Smile
Odpowiedz
A teraz pora na dwie herbaciarki. Zrobiłam je na tzw. "handel" stosując się do wskazówek oli cyt. "ludzie lubią prosto i czysto, bejca i serwetka".... zobaczymy czy ktoś je zechce Smile na herbaciarce "Tea Time" użyłam bejcy w kolorze jasnego orzecha, na tej drugiej jest antyczna wiśnia Smile

               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl