Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
(10-19-2014, 12:54 AM)Ginger napisał(a): Ja najpierw zacznę od stoliczka.Całkiem niedawno znalazłam taki na ulicy...czyli Shanna i w Szkocji musża być takie.Na ebay zobacz.

Sa, oczywiscie. Problem w tym ze zwykle trzeba je sobie jechac odebrac. Ostatnio znalazlam jeden 300 mil ode mnie. Tyle jechac po stolik za £3 to mi sie nie chceTongue Ale szukam. Smile
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję natabusku, cieszę się że Ci się podoba Smile
Odpowiedz
Świetna! a transfery jak zrobione?
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Transfery zrobione na lakier, dokładnie Vidaron Smile
Odpowiedz
Transfery, przetarcia, chlapania wszystko jak dla mnie tworzy zgraną całość. Bardzo udana pracaSmile
Odpowiedz
Ojoj...ale się tu zakurzyło ! odświeżając wątek przedstawiam wam trzy bombeczki które zrobiłam w ten weekend Smile pierwsza bomba typowo decoupagowa, ale dwie kolejne zrobiłam trochę z innej bajki, zainspirowana waszymi bombkami na forum, i chyba w tym klimacie pójdę dalej, bo bardzo mi się podoba efekt końcowy. Na zdjęciach ciężko było to uchwycić (kiepskie oświetlenie, ale też aparat nie potrafił złapać ostrości) a bombeczki się pięknie mienią Smile ostatnio mam coś fazę na złoto, to chyba te zbliżające święta tak na mnie podziałały Wink będzie to widać zresztą w następnych pracach jakie wam pokarzę. Ale pokolei, narazie oto moje bombeczki:

pierwsza taka "decoupagowa":
       

druga w kolorach złota i turkusu (kocham takie połączenie):

   

i trzecia, w kolorze śliwkowego fioletu i złota:

       
Odpowiedz
Reklama
Nie no te z fakturą wymiatają! Świetne są!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo stylowe, no bardzo. Mowisz, ze inspiracja byla, dawno nie zagladalam tutaj, wiec dla mnie sa jak najbardziej oryginalne. I wierze, ze zdjecia nie oddaja ich uroku Smile
Odpowiedz
No to ja biorę fioletową, wzięłabym i turkus, ale wiadomo... kradzieja forumowa była przede mną i zbrakło. Dobrze, ze chociaż na ten fijolet się załapałam Smile
Odpowiedz
bardzo fajna ta turkusowa Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl