Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Decoupage :) Herbaciarka w beżach str. 241
A ja to bym rzuciła białych kropeczek Wink)) Tak czy siak mamie będzie miło mieć taki fajny przedmiot na biurku Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
hmm.... Erato ale chodzi o te górne krawędzie mam wyrównać ,bo nie wiem za bardzo Big Grin ja jakoś tego nie widzę, ale skoro tak radzicie to zaraz wyrównam to co trzeba Smile a co do paćków to ja się już kiedyś niejednokrotnie wypowiadałam na forum, że ja ich nie lubię tak więc przykro mi dziewczyny ale niestety niepomaziam go niczym ;-)
Odpowiedz
Nawet maluteńko malusio bitumenkiem choć..? Shy
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Bardzo ładny, mimo dużego wzoru i koloru to postrzegam go dość minimalistycznie Big Grin upstrzyłabym go jakoś Wink
Odpowiedz
Merilon, masz rację, jest dobrze jak jest.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
(03-01-2014, 08:38 PM)Merilon napisał(a): hmm.... Erato ale chodzi o te górne krawędzie mam wyrównać ,bo nie wiem za bardzo Big Grin ja jakoś tego nie widzę, ale skoro tak radzicie to zaraz wyrównam to co trzeba Smile a co do paćków to ja się już kiedyś niejednokrotnie wypowiadałam na forum, że ja ich nie lubię tak więc przykro mi dziewczyny ale niestety niepomaziam go niczym ;-)
Wiesz, może być tak, ze zdjęcie wydobywa to, czego na "gołe oko" nie widać... Ja widzę nierówne krawędzie i na gorze, i na dole.
Odpowiedz
Reklama
Jak dla mnie wystarczy wyrównać krawędzie. Niczym nie trzeba maziać ani paćkać. W zamyślemiał być taki to niech zostanie.
Odpowiedz
cały urok tego pojemniczka tkwi w prostocie, ponieważ motyw jest na tyle wzorzysty, że niczego nie trzeba dodawać. Faktycznie równe krawędzie poprawiłyby estetykę pracy. Lubię połączenie błękitów i granatów z bielą - jestem na TAK :-)
Odpowiedz
Dziękuję dziewczyny za zrozumienie w sprawie paćków i maźiów Wink a krawędzie wyrównam jak radzicie, ale tylko te górne, te na dole jakoś nie rzucają się mi w oczy Wink mam nadzieję, że to że już go polakierowałam jakoś nie przeszkodzi mi w domalowaniu tych krawędzi...
Odpowiedz
A ja to do fanek konturówek wcale nie należę. Mam 3 (perłową, przezroczystą i złotą), ale póki stoją nietykane.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl