Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mucha na butelce
Lusia-miałam 3 kluczniki i naprawdę zastanawiałam się jak je zrobić.Kogutki wydawały mi się takie swojskie,sielskie z klimatem trochę wiejskim.Bo tak naprawdę,to motywy wybiera się tak,aby pasowały do wnętrz,ale je jestem"zboczona" jeśli chodzi o klimaty rystykalne,wiejski itp.-może dlatego jestem trochę monotematyczna,ale z grugiej strony decu nie kojarzy mi się ze współczesnym (stricte) wnętrzem -no bo jak powiesić klucznik (nawet bez ozdób) do kuchni - laboratorium (?) Uleńko - zobacz mój zegar z serwetką,którą dobrze znasz.Skojarzyła mi się z piramidą.Czy uważacie,że gdybym pomalowała ramkę na gładki kolor brązowy,byłoby lepiej?.Uważam,że nie,a poza tym lubię te moje mazgania, lubie ślady pędzla,w ogóle lubie to,czego nie uda się drugi raz.Tak postrzegam moje prace

Załączone pliki Miniatury

wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Tyle ile ludzi tyle opinii. O gustach się nie dyskutuje bo to indywidualna sprawa każdego. Czy musi podobać się to co wszystkim się podoba? Każdy z nas jest indywidualnością, ma swoją wrażliwość, inne spojrzenie i to jest fantastyczne!
Wystawiając swoje prace upubliczniamy je i musimy się liczyć, że będą oceniane na różne sposoby, niekoniecznie będą słodkie komentarze. Myślę, że konstruktywna krytyka jest wskazana chociażby po to by ukazać nam inny punkt widzenia, byśmy inaczej spojrzały na nasze prace.
A najważniejsze jest to, byśmy czerpały radość z tworzenia rzeczy pięknych. A piękno to rzecz względna.
Odpowiedz
a ja myslalam ze juz sie wypowiedziałam na temat zegara ale widocznie zapomniałam wysłac Smile))) jak nie wysłałam to jeszc ze raz powtórzę ze bardzo fajny pomysł na zegar ramki też mi sie podobaja i pasuja do calosci, gdyz wewnatrz duzo sie dzieje i ramki dopełniaja całosci, tylko nie do konca widze czy to sa złocenia na ramkach czy takie mocne przecierki, ale efekt jest fajny. po drugie lubie afrykanskie klimaty i rustrykalne tez Smile
Odpowiedz
Nie,nie ma złoceń.Chyba światło odbiło lakier-dlatego odniosłaś takie wrażenie.Niezbyt lubię złocenia,raczej tylko na np.ikonach lub w wiktoriańskich klimatach.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Zegar jest bardzo ciekawy, widać po pracach, że masz swój styl, który wyróżnia ciebie spośród innych prac. I to jest fajneSmile Lubię Twoją ekspresję.
Też myślałam, że ta ramka na zegarze to złocenia. efekt bardzo interesujący.
Odpowiedz
A Mery to pewnie bierze udział w konkursie. Zapewne już stworzyłaś jakieś cudo.
Odpowiedz
Reklama
Mery- GDZIE TWOJE PRACE?
ja wiem ze u was goraco ,ale nie ma co sie opalac
Odpowiedz
Uleńko,same straty:zgubiłam ap.FOTO,przestał działać laptop,na którym "obrabiałam" zdjęcia.Na starym "kalectwie"-kompie mogę tylko pisać,ale nie mam tu nowych zdjęć.Jeszcze trochę,a wszystko mi się ułoży.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery bardzo współczuję z powodu "katastrofy", wierzę, że wszystko wróci do normy i pochwalisz się coś pięknego stworzyła Smile
a tak przy okazji katastrof - wczoraj wyłączyli mi neta, nawet nie wiedziałam w którym momencie, po prostu cyk i mnie nie ma.myślałam, ze wywaliło mnie na chwilę. Po kolejnej nieudanej próbie zalogowania się na stronę dałam sobie spokój. MAło tego zadzwoniłam do brata by powiedział mi co mam zrobić z modemem a okazało się, że coś jest na rzeczy bo i on nie ma dostępu do internetu ( mieszkamy w różnych częściach miasta) Jak odpaliłam dzisiaj kompa okazało się, że byłam online przez całą noc Wink
Odpowiedz
Uff,nareszcie mogę coś wstawić,jeśli nie zapomniałam jak to się robi.Z góry Was przepraszam,jeśli będzie coś nie tak pod względem technicznym.
Wieszaczki to pomysł zamiast laurki ślubnej dla córki mojej przyjaciółki.Życzenia były ustnie.
Wazon z makami - był ohydny, pomalowany olejną farbą. Karabin - tę butelkę ktoś mi kiedyś przyniósł.Czeka na konkurs pacyfistyczny lub manifestację przeciw....                    
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości