Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mucha na butelce
Ta pierwsza jest najładniejsza ze względu na kształt,mam to szczęście,że koleżanka zajmuje się garncarstwem,no i mam fajne kształty donic.Co do zabezpieczenie od środka to lakieruję prawie tyle razy ile na zewnątrz,ale dla pewności wkładam w srodek trochę folii czarnej.Od spodu mają dziurkę,więc jest OK.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Mery, kobieto nie załamuj mnie! Widząc Twoje prace widzę jak mało jeszcze umiem. Prace są piękne, pełne, kolorowe i takie ekspresyjne, dopieszczone. Ech... Tacka i klucznik z różowymi przecierkami jest fantastyczna. Pudełeczko z bratkami podoba mi się najbardziej i fantastyczna jest pierwsza donica.
Odpowiedz
Piękne to wszystko.... Mnie najbardziej podobają się te szafeczki na klucze - piękny efekt postarzania drewna. Naucz mnie Blush
....slowly and steady wins the race....
Odpowiedz
Bardzo dziękuję!!!Callisto mnie najlepiej wyczuła (z ta ekspresją!) Lubię iść na żywioł,a jak coś się nie udaje to mam wizję z tym,co przez pomyłkę wychodzi.
Black Onion - czy próbowałaś świeczki?Te przecierki to właśnie świeczką.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Jutro przymierzam sie do przecierek świeczkowych - ja jestem dopiero na początku drogi w decu....Blush
Odpowiedz
            No dobra,pokaże i ja swoje pierwsze deseczki.Są nieudane z powodu mojej niecierpliwości.
A to bardzo dobrze Wam znana serwetkaSmile
Ja mam też działeczkę!
    Może jeszcze coś takiego.

Załączone pliki Miniatury

wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Oo <wow> decu na kamyczkach. Zaskoczyłaś mnie. Pozwolisz, że zgapię pomysł? A ja się zastanawiałam co zrobić z olbrzymią ilością kamyczków, które mam na działce.
Czy lakier to poli ?

A szkatułka z magnolią porywam. Jest bombowa.
Odpowiedz
Lakier Dulux,ale na następne kamyki to dam chyba śmierdziela,bo wodny zmywa mi złotą farbkę.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery !!
Nie piszę komentarzy u Ciebie bo nie do końca akceptuję to co robisz. Wiem,ze jest to kwestia co komu się podoba. Napisałaś ,że lubisz iść na żywioł. Tylko dla mnie żywioł to jest totalny bałagan.
Tak to odbieram. Mnie najbardziej podobają się przedmioty na ostatnim zdjęciu tzn. Wiaderko , konewka i pozostałe.
Szkatułka z magnolią też ładna tylko nie do końca ją dobrze widać. Bo nie wiem czy te smugi to wina zdjęcia , czy znowu ten Twój żywioł.
Dobrze ,że jesteś żywiołowa , tylko w decu to chyba się nie do końca sprawdza.
Przepraszam jeśli Cię zabolał mój komentarz , ale nie umiem być nieszczera !
Odpowiedz
Cytat:No dobra,pokaże i ja swoje pierwsze deseczki.Są nieudane z powodu mojej niecierpliwości.

He,he.... co to jest nieudana deseczka to ja mogę powiedzieć patrząc na swoją.
Twoje są super.... Zdjęcia mojej nie zamieszczę, bo się wstydzę Blush

Btw robiłem przecierki świeczką - udało się. Choć do Twoich to jeszcze mi wiele trzeba...

Cytat:Tylko dla mnie żywioł to jest totalny bałagan.
......
tylko w decu to chyba się nie do końca sprawdza (żywioł)

No cóż Ulka, są artyści i rzemieślnicy. I jedni i drudzy są na świecie potrzebni.
Żywiołowość to jedna z cech artysty....
Mery - nie zmieniaj się Exclamation
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości