Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze kroki
Śliczna półka!! A po realizacji planu Viki będzie wspaniała! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Zuzalencjo (tu niebotyczne zdziwienie mną zawładnęło!) ależ ona jest stara!... i mówisz - śliczna???? Big GrinBig GrinBig GrinTongue
Odpowiedz
Ona jest stara, ale po odnowieniu będzie jak nowa! Big Grin Musi być, bo inaczej facetowi się nie spodoba!! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
po samym odmalowaniu bejcą wygląda ekstra a gdzie dalejTongue już kiedyś czaiłam się na tą półeczkę jak teściowa żyła, ale jakoś nie miałam śmiałości ukraść ją ze ściany a teraz jak chłopaki sobie kuchnie remontowali i stała sobie taka smutna w kącie to zabrałam ją pod pachę i wyszłamTongue się zdziwiąTongue
Odpowiedz
Wiesz, przyszło mi do głowy, ze jeszcze lepiej i bardziej stylowo wyglądałaby z gałkami z porcelany... takimi okrągłymi... już ją widzę Tongue
Odpowiedz
vika przeglądałam Twój tutorial ozdabiania metodą kutego srebra i postanowiłam spróbować, nie miałam innego kleju oprócz wikolu który odradzałaś i muszę Ci powiedzieć że jakoś się trzyma i wyszło całkiem nieźleSmile mam fajne puszki z którymi nie bardzo wiedziałam co zrobić za to teraz już wiem. DziękujęSmile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
Nie ma za co - cała przyjemność po mojej stronie Smile
Cieszę się, że wikol dał radę, mnie coś słuchać nie chciał...
A butla świetna Smile
Odpowiedz
Świetna,świetna .ja też folię kleiłam na wikol i trzyma.
Odpowiedz
Butla elegancka. Kolejna kolezanka zalicza kurs kucia na 5+Smile
Odpowiedz
Ooo... Mało brakowało, a przegapiłabym butlę... A piękna jest!

Skoro można na wikol, to może spróbuję....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl