Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pierwsze kroki
oja cie, ale cudowności Big Grin Ty to zawsze pomyślisz o jakimś ciekawym wykończeniu, kokardkach, wstążeczkach, listkach Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
ależ nisko spadłamTongue kolejne słoje do tej samej Pani tym razem na jakieś sypkie produkty dlatego nie ozdabiałam bo przytrafi się złapać słoik brudnymi łapkami i wstążeczka brudna a tak słoik się mokrą ścierą przeleciTongue


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Zabieram ten z dzikim ptactwem! Jak Ci się udało nakleić serwetkę po całości bez zmarch i załamań??!!??

Wszystkie słoiczki fajne, ale ten najlepszy! I zakrętka świetna!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
dziękujęSmile wszystkie duże motywy robię na żelazko w sumie te mniejsze też tak jakoś się już nauczyłam i mniej stresów z darciem serwetek od kleju później pryskam lakierem w spreju pierwsze dwie warstwy a później już normalnie lakier i szlifowanie lakier i szlifowanie i lakier i szlifowanie itdTongue
Odpowiedz
śliczne słoiczki.
Odpowiedz
I mnie sie podobaja. Lawendowe piekne.
Odpowiedz
Reklama
(07-05-2012, 02:36 PM)muszka napisał(a): Chery słoiczki śliczne. Mnie najbardziej podoba sie z kaczkami ale juz porwany. No to biorę z kucharczykiemBig Grin Jak to na żelazko? Na słoiku? Na nierównych powierzchniach? Jak to robisz? Bo ja na żelazko to pudełka, chusteczniki, ale tam jest równiutko i płaskoSmile

Muszko żelazko ma taką trójkątną stopkę ze szpicem więc tam gdzie są jakieś zagiecia na słoikach to właśnie tym samym czubkiem gładzę do bóluSmile
Odpowiedz
Jakie śliczne słoiki Smile
Wszystkie piękne, ale zabieram tego francuskiego cusinier'a Wink
Odpowiedz
Piękne słoiczki i jakie wymuskane.
Odpowiedz
wszystkie piękne Big Grin ale chyba mi sie lawendowe najbardziej podobają...
Słoik żelazkiem...? hmmmm Big Grin Tylko Ty możesz mieć takie pomysły chyba Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl