Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie!
#1
Witajcie! Mam na imię Sylwia. Decoupage'm zainteresowałam się całkiem niedawno, podczas urządzania domu. Mam też 5-letną córkę, która "rokuje" na artystkę i pomyślałam sobie, że decoupage będzie fajną zabawą dla nas obu. Bardzo podoba mi się styl angielski i prowansalski. Mam tylko nadzieję, że starczy mi czasu i cierpliwości, aby rozwinąć swoje nowe hobby. Wierzę że dzięki forum i Wam będzie mi łatwiej Smile. Pozdrawiam serdecznie Heart.
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam serdecznie Smile
Odpowiedz
#3
Witaj SylwioSmile Ciszę się, że dołączyłaś do nas. Znajdziesz tu dużo porad i inspiracji. Decu wciąga i to bardzo, nie tylko nas, ale i nasze pociechy. Wiem, bo moje panny też próbują Smile
Odpowiedz
#4
O tak, tak... cierpliwość w decou to cecha baaardzo pożądana, rzec można, że jej znaczenia przecenić się nie da... Smile
o poradach, inspiracji i wciąganiu Callisto już napisała, to się nie będę powtarzać...
Witaj i zaczynaj!
Odpowiedz
#5
Witaj serdecznie.
Odpowiedz
#6
Witajcie! Ty Sylwio i Twoja córeczka! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam w naszym gronie uzależnionych.Wink
Odpowiedz
#8
Witam!!!
Odpowiedz
#9
Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie. Właśnie rozpoczęłam tworzenie dwóch półek - jak skończę to pokażę jakie "cuda" z tego wyszły Big Grin. Oczywiście lekturę "szkoleniową" mam zaliczoną. Dziewczyny ukłony dla Was za wspaniałe porady. Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#10
witam serdecznie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl