Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam nie zielone Zielonej :)
oj, Grarut powiem Ci, że nie mam czasu. Szkoła, praca, dzieci, maratony, dom. Smile
Co do drugie części to mi też nie Big Grin
Odpowiedz
Reklama
A mnie jak zwykle zauroczyły aniołki Big Grin
Odpowiedz
Faktycznie, motyw tematycznie zupełnie różny, ale ja nie skojarzyłam od razu. Ale co tam, jak sięwypełni to dna i tak nie będzie widaćWink
Odpowiedz
(11-26-2012, 11:58 AM)natabus napisał(a): OOO żaba się znalazła, fajnie bo dawno Ciebie tutaj nie było. Co do prac wszystkie piękne, ładne i starannie wykonane, najbardziej podoba mi się skrzynia z aniołkami lecz nie rozumiem dlaczego w jej wnętrzu zastosowałaś zupełnie inny tematycznie motyw, niż na wieku - no kłóci mi się to cholernie.

A widzicie bo to był prezent na wesele/ślub siostry i chciałam jakoś do tego nawiązać. Na górnym wieczku był jeszcze kolaż z życzeniami.
Odpowiedz
Cześć Zielona! Smile
Mnie najbardziej zafrapowała skrzyneczka z motywem świeczek i ta z niebieskim kwiatkiem Smile Fajne motywy, jeszcze ich chyba nigdzie nie widziałam...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
witaj
jeszcze mnie tu nie było (???) jakoś mnie uciekło a tu juz 20 stron
ale szybko nadrobiłam przejrzałam i jedno co mi sie nasunęło to ze te twoje prace takie czyste - takie gładkie takie poprawne
nei wiem nie umiem tego wytłumaczyć ale to się samo nasuwa
podobaja mi się butelki - chyba wszystkie bez wyjatku i ostatnia skrzynai z granatowo-białymi paskami
brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
(11-26-2012, 01:54 PM)Zuza napisał(a): Cześć Zielona! Smile
Mnie najbardziej zafrapowała skrzyneczka z motywem świeczek i ta z niebieskim kwiatkiem Smile Fajne motywy, jeszcze ich chyba nigdzie nie widziałam...

Powiem Ci ze długo szukałam Smile i znalazłam Smile
Odpowiedz
No zielona!
Powrót jak się patrzy Smile
Wszystkie prace bardzo ładne i jest co oglądać, oj jest Smile
Odpowiedz
bardzo podoba mi sie ten motyw na kwiatkowej niebieskiej, a calosc taka czysciutka... fajne.
Odpowiedz
Zgodzę się z Podróżniczką, że krasnalkowe i aniołkowe pudełka są cudne. Mnie też jeszcze bardzo podoba się to niebieskie - szczególnie motyw Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl