Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam nie zielone Zielonej :)
Mnie sie wszystko podoba i nic bym nie zmieniala.
Odpowiedz
Reklama
(05-09-2012, 09:49 AM)Lady_Slonko napisał(a): Jakbyś nie miała co zrobić z chustecznikiem, to go podrzuć do mnieSmile Fajny motyw, to serwetka?
Gdzie kupujesz takie chusteczniki, chodzi mi o kształt "dziury", bo ja się jeszcze z takim nie spotkałam w sklepach.

Chustecznik jest kupiony w Empiku. A motyw to serwetka. Cała rodzina zbiera dla mnie serwetki. Ta jest od tesciowej. Ona lubi takie klimaty Smile
Odpowiedz
też kupowałam taki chustecznik w empiku. Najbardziej podoba mi się pudełko z dzbanem. Piękne jest.
Odpowiedz
dziękuje wam Smile Bardzo mi miło Smile
Odpowiedz
Śliczne wszystko ale pudełko z czerwonym dzbanem nr 1Smile
Odpowiedz
hej! Tak dawno mnie nie było ze miałam problem ze zlezieniem mojego wątku. Ale udało się.
Powiem wam ze nie mam czasu. Od czasu do czasu coś zrobię aby sie odstresować.
       

   

   

   
Odpowiedz
Reklama
hej, przegladnelam Twoj watek od poczatku, najbardziej z dawien dawna wpadla mi w oko butelka print roomowa - ta z motywem efla, to jest bodajze Arthur Rackhman, no albo bardzo podoba kreska. Fajne, czyste prace robisz, ja tak kompletnie nie potrafie, tym bardziej podziwiam. Slubna skrzynka jest swietnie skomponowana - nowpczesne paski z motywem rokoko Smile, bombka. No i krasnoludki plus kot - swietne.
Odpowiedz
Pudełko z paseczkami i to z krasnoludkami cudne.Taca również .Podoba mi się Twój styl.
Odpowiedz
(11-25-2012, 04:56 PM)Podróżniczka napisał(a): Pudełko z paseczkami i to z krasnoludkami cudne.Taca również .Podoba mi się Twój styl.

To nie taca tylko skrzynka w środku Big Grin
Miałam tez tace na wesele siostry ale nie zrobiłam zdjęcia. Tak jak wiekszosci rzeczy :/



A tu jeszcze jedno zdjecie znalazłam. To była ciężka skrzyneczka bo osoba chciała koniecznie niebieską i z kwiatkiem. Nie mogłam znaleść niebieskiego a inne nie pasowały.
   
Odpowiedz
No ładnie, ale jestem spostrzegawcza. Pora na nowe okulary.
Skrzyneczka z tak dopieszczonym środkiem -super!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl