Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześc i czołem! :):)
#1
Witam wszystkich forumowiczów.

Dopiero zaczynam przygodę z decoupage (jak to się odmienia??). Właściwie jeszcze nie zaczęłam, bo nie mam na swoim koncie żadnej pracy...

Trafiłam tu dzięki wyszukiwarce, a o czymś takim jak decoupage dowiedziałam się przypadkiem, gdzieś w internecie była jakaś reklama czy coś, kliknęłam i się zakochałam Tongue

Może jeszcze dodam kilka słów o sobie... Interesuję się muzyką (rock, reggae, soul, folk, muzyka alternatywna), filmami (gł. horrory, dramaty psychlogiczne, obyczajowe), uwielbiam czytać książki (wszystko prócz nudnych romansideł i tematyki która mnie nie interesuje), tańczyć (raczej dla siebie, bo na żadne kursy nie chodzę), psychologią i ludźmi (to mój konik od czasów gimnazjalnych), oprócz tego piszę felietony, wiersze i wszystko co przyjdzie mi do głowy Smile

W dziale dla początkujących założyłam nowy wątek, więc jakby ktoś miał czas i ochotę to zapraszamSmile

Pozdrawiam SmileSmile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile
Odpowiedz
#3
Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz
#4
Czeeść Smile
Odpowiedz
#5
WitajSmile
Odpowiedz
#6
Cześć Nini! Smile
Mam nadzieję, że miłość do deku (bo ja to różnie to obce słowo odmieniam i przeinaczam Smile ) szybko Ci nie minie! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Nini! Sama jestem początkująca (w trakcie "tworzenia" swojego pierwszego "dzieła") Pewnie jak większość trafiłam tu przez przypadek i nie wiedziałam na temat decu nic ale już mogę posłużyć ci dobrą radąWink Pierwszy krok to poczytanie forum! Bez tego ani rusz! Po tygodniu studiowania postów i robienia notatek trafiłam do sklepu po potrzebne materiały i mogłam być pewna że sprzedawca nie zacznie mi wciskać rzeczy które na początku nie są mi potrzebne a żeby tego było mało dziewczyna w kolejce zapytała mnie o różnice między krakiem jednoskładnikowym a dwuskładnikowym i potrafiłam jej odpowiedziećSmile Mam nadzieję że zakochasz się decou i stanie się on twoim nałogiem o co wcale nie trudno! A tak przy okazji to masz bardzo fajne zainteresowania!Smile Pozdrawiam!
Odpowiedz
#8
Witaj serdecznie Smile
Odpowiedz
#9
Wiatj!
Dula dobrze mówi! CZytać, oglądać, pytać, probować.... to na początek....a później pokazywać Big Grin
Odpowiedz
#10
WitajSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl