Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie taki diabeł straszny/serca firankowe str 165
Ależ imponująca kolekcja butelek i innych dzieł, bardzo fajne prace. Pracujesz chyba na jajeczkach ze styropianu ?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
Dzięki, tak to styropianowe jajeczka. Kiedyś jak jeszcze malowałam ręcznie robiłam na kaczych, mają takie fajne twarde skorupki Smile
Twoje też są śliczne, takie "świątecznie czyściutkie"

(12-06-2011, 11:43 AM)Zuza napisał(a): Butelki wspaniałe!! Skąd masz takie fajne owocowe motywy?

Jajeczka też mi się podobają! I inne tworki również! Smile

Dzięki, owocowe serwetki i ogólnie większość zakupów robię w "manufakturze dobrych klimatów", akurat mam ten sklepik po drodze z pracki
Odpowiedz
pomysł na ...... świąteczny prezent
tym razem butelka pełna Smile

Odpowiedz
O rajusku. Cudo. Obdarowywany bedzie w szoku, bo nie co dzien dostaje sie taka cudna flaszke. Zawartosc spadnie na drugi planSmile Przyznam, ze chetnie bym taka flasze przyjela. Tylko u mnie zawartosc nabralaby mocy urzedowej, bo jak ja wypije lampke wina to juz jest swieto lasuTongue
Odpowiedz
łał, superBig Grin jak sie na tym pracowało? Chyba troche trudno, co? Chyba też mnie czeka podbna robota... Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
(12-11-2011, 12:38 PM)bejb90 napisał(a): łał, superBig Grin jak sie na tym pracowało? Chyba troche trudno, co? Chyba też mnie czeka podbna robota... Big Grin

bejb90:
Nie tak źle, to jest jedna cała serwetka. Musnęłam świątecznie czerwonym brokatem i te drobinki fajnie rozświetlają całość że trzeba się dobrze przyjrzeć żeby dojrzeć niedoskonałości. Tylko ostrożnie przy większej ilości butelek i różnorodności win. Po zdjęciu nalepek trudno odróżnić czerwone słodkie od białego wytrawnego Smile
Odpowiedz
Reklama
Shanna- to tak jak ja Big Grin ale lubię dobre winko, nie powiem, że nie...
a butelka naprawdę jest świetna, malola podsunęłaś fajny pomysł, no bo czy ktoś powiedział, że ozdabia się tylko puste butelki???? Smile
Odpowiedz

Shanna :
"Gdy mię czasem jaka troska swędzi, kwatereczka wina kłopoty rozpędzi"
/nie wiem kogo to jest, ale czasami stosuję Smile /
przed użyciem nie czytam ulotki i nie konsultuję sią z lekarzem ani farmaceutą Rolleyes
Myka:
to przyjemne z pożytecznym jest Smile
tylko trzeba uważać na banderolę bo trochę przeszkadza, chociaż własciwie można by ją chyba zdjąć całkowicie bo uroku to to nie daje Undecided

Odpowiedz
pomysł świetny i wykonanie bardzo ładneSmile
Odpowiedz
Świetny pomysł na prezent i wykonanie też super.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości