Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie taki diabeł straszny/serca firankowe str 165
dla mnie te serca z różami naj najSmile do motyli z tej akurat serwetki mam osobistą awersję
Odpowiedz
Reklama
Pięknie.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Oj, ta zasłonka plus różyczki - cudo.
Foty - kurnia, mistrzostwo świata :-P
Motylków zupełnie nie znam takich, ale podobają mi się!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Dziękuję Heart Heart Heart 
A zdjęć lepszych w oknie przy dziennym świetle niestety nie udało mi się zrobić Sad wychodzi takie ciemne, że nic nie widać
Odpowiedz
Oj, w oknie trudno zrobić lepsze zdjęcia.
Pięknie u Ciebie, pięknieSmile Te różyczki to im się udałySmile Im - tym, co projektują nowe wzory serwetekBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Odkurzam pajęczynki i składam serdeczne życzenia urodzinowe Smile Talentów w każdej dziedzinie, jeszcze większych niż dotychczas Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Ojoj urodzinki tu były, przegapiłam jak zwykle ale same serdeczności ode mnie kochana, żyj w zdrowiu i szczęśliwości każdego dnia Heart Heart Heart
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję Smile
Odpowiedz
Niestety bombek w tym roku nie robiłam Sad
Tylko butelki "z metra cięte" Naughty Trzasnęłam ich ponad 70, i właściwie przy takiej taśmowej robocie kiedy nie bardzo się trzeba zastanawiać nad kompozycją i jakaś powtarzalność jest to zajęło mi to chyba w sumie z 10-12 dni. Gdybym zaczęła wcześniej to można było jeszcze drugie tyle zrobić bo na zamówienia nie narzekałam Blush 
Fotki częściowo jeszcze "robocze", niestety nie zdążyłam zrobić porządnych, ale bardziej pokazuję to jako pomysł dla Was na przyszłe święta. Wino wybierałam takie z zakrętką, żeby nie było jednorazowe. Ludzie chętnie kupowali to na prezenty gwiazdkowe.

Odpowiedz
c.d.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości