Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie taki diabeł straszny/serca firankowe str 165
Szczerze mówiąc pierwsze poszukiwania wiadomości na temat decouage lekko mnie zniechęciły. Podkład, medium, farby, lakier..... Kiedyś trochę malowałam, ale nie potrzebowałam do tego takieo warsztatu. W końcu potrzeba "opakowania" domowych nalewek przezwyciężyła. No i troszkę się to rozkręciło.    

To dobry pomysł na prezent dla najbliższych

chustecznik w parze ze świecznikiem na razie jeden Smile

Odpowiedz
Reklama
Pewnie, że nie taki strasznyBig Grin da się wytrzymać. No i fajnie - udało się i "siedzisz" w swoim kąciku. A tak twoje prace poszłyby na konto NatabuskaTongue.
Ale ten komplet zabieram - jestem pierwsza więc jest moje - jest cudny, bardzo mi się podoba. A buteleczkę wezmę sobie jak już jakąś pyszniutką naleweczką napełniszTongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
dzięki, zmobilizowałaś mnie Smile
dużo cierpliwości mnie to kosztowało, ale warto było
a piwniczka nalewek pełna, buteleczek trzeba będzie dorobić

i wielkanocnie też było    
Odpowiedz
Piękna kolekcja butelek. Szkoda ,że chustecznik już porwany. Ale dla mnie zostały pisanki.Jeszcze zadnej nie mam ,a tu trafiła się cała jajeczna rodzina.Naprawdę udane prace.
Odpowiedz
ale ten "awatarowy" też słodziutki, barzyj kojarzy się z pudełkiem na landrynki Smile

jajka były 12-centymetrowe, dość ładnie się na nie naklejało

i jeszcze się jakiś świecznik zaplątał w jajkach

Odpowiedz
O chustecznik i swieczniki chyba bedzie bitwa - przepiekne rzeczy. I mimo, ze nie przepadam za butelkami Twoje sa wspaniale!
Trzymam kciuki i czekam na wiecej.
Odpowiedz
Reklama
Prawdziwy jajkowy wysyp udanych pracSmile A butelki też niczego sobie imponująca kolekcjaSmileNajbardziej podoba mi się jednak chustecznik ale dziewczyny już mi go podkradły więc pozostaje mi tylko powzdychać.
Odpowiedz
Piekne prace. Porywam butle - wszystkie. Przygladam sie im i nie wiem, ktora ladniejsza, wiec musze zabrac hurtemTongue
Odpowiedz
Oj tak, chustecznik razem ze świeczuszkami jest boski! I tyle prac! butle, jajka, łał, zazdraszczam, i ilośći i jakości Wink
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Ale uczta - dla Shanny butelkowa, dla Natabus jajkowa - a Natabusku konkurencja rośnie pod bokiemBig GrinTongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości