Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace takie tam..
No i bardzo dobrze, Zytowa, że zrobiłaś tego anioła, Oleńka ma już swojego stróża- anioła, wiadomo... ale taki dodatkowy, stojący przy łóżeczku nie zaszkodzi, a pomóc może...
Uściski dla Olusi! Smile
Odpowiedz
Reklama
Aniołek z masy jest bardzo urokliwy i mi się podoba.
Odpowiedz
Zytko, serdecznie gratuluję maleństwa! Widziałam ją w wątku Anetki, jest śliczna!!! I ma takie mądre oczka. Piękna!
Odpowiedz
Zytko gratuluję ślicznej córeczki ,dopiero teraz doczytałam jaki dostałaś prezent.Zdrówka córuni życzę i przesyła całuski.Kielichy zrobiłaś śliczne,a aniołek słodki.Smile
Odpowiedz
Superowa lavendula ! ;] a to to jest wazonik? :]
Odpowiedz
Dziękuję Wam dziewczyny,za gratulacje rzeczywiście mała jest przeuroczaSmileOczy ma takie wielkie, że mój mąż się śmieje, że będzie stał z kałasznikowem przy drzwiach jak urośnieSmile bo będzie czarować facetów.
Martusza tak to wazonik taki małySmile
Odpowiedz
Reklama
Gratuluje!
Kielichy piękne! Sama bym takie chciała!
Gratuluje córci. Tego najbardziej zazdroszczę! Ja mam dwóch chłopaków i bardzo mało czasu. Pochłaniają każdą wolną chwilę. To Twoje pierwsze dziecko?
Życzę jak najmniej nie przespanych nocy.
Odpowiedz
Witam po długiej nieobecności,macierzyństwo opieka nad maluszkiem i nieprzespane noce,teraz powrót do pracy zrobiły swoje,zaniedbałam się straszebnie jeżeli chodzi o decu.No i ostatnio zrobiłam swojej chrześnicy puszkę na kredki po puszce od mleka bo teraz mam ich pod dostatkiem.
Odpowiedz
Z pierwszych stron kielichy powaliły mnie na podłogę Exclamation.Próbowałam robić coś podobnego,ale nigdy nie wychodziAngry.Podoba mi się też ten lampion w tych brązowo-złotych kolorkach.Zdecydowanie to co ja lubięBig Grin.Fajne te Twoje prace.Czekam na więcej.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
   


Witam Was dziewczynySmile
Przyjmiecie mnie z powrotem?Moja mała właśnie skończyła 15 miesięcy i jakoś więcej mam czasu na tworzenie czegoś.Załączam Wam wspomnianą puszkę z misiem na kredki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl