Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naklejanie papierowych motywów
Tych bardzo grubych papierów też nie moczysz?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
A ja robię teraz skrzynkę i używam grubego papieru do scrapbookingu. Nie moczę go.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(10-21-2015, 11:49 AM)wiolka42 napisał(a): Ja papierów nigdy nie moczyłam . Smaruję wikolem powierzchnię przykładam papier dociskam paluchami i jak trzeba to jeszcze po motywie wikolem smaruję Smile.

Wiolka, a Ty mi wytłumacz, to Twoje, jak trzeba. No dobra nie moczysz, przyklejasz i co? Kiedy wiesz, że trzeba maznąć klejem po wierchu, a kiedy nie. Zaciekawiło mnie to. Dawaj kawę na ławę Tongue
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
A kiedy nie trzeba..? Kur...czaczki, ja zawsze przesadzam Sad Wiola, weź wyłuszcz.
Odpowiedz
Graż dziś np przyklejałam motyw z ryżowego na bombki. Posmarowałam bombkę wikolem i na to dałam motyw . Po wierzchu nic nie robiłam. Te pudełko z rowerem też tak samo było klejone. Jedna dziewczyna na fb robi tak że smaruje klejem miejsce pod motywem. Kładzie motyw na to ściereczkę i przez nią wygładza . Potem chyba jeszcze leci klejem po motywie Smile. Jeżeli robię coś z papierem na którym jest wydruk z drukarki ( nie ryżowym ) to wtedy go moczę i osuszam ręcznikiem papierowym . A Ty jak robisz?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, toż pytanie było o soft-a, a nie o ryżowy...
Odpowiedz
Reklama
A kto pytał o tego softa i co to jest ?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiola, weź no przeczytaj poprzednie postyWink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości