Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fajnie tu u Was :)
#11
nasze grono sie powiększa SmileRewelacja Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Hej! WITAJ z nami Smile
Odpowiedz
#13
Ależ tu miło! Tyle osób się odzywa. Dziękuję wszystkim. Dziś po raz pierwszy, z poranną kawką przybiegłam nie na forum kocie czy roślinne, tylko do Was.
Poranna kawka... tak, wiem, że niektórzy mają już wiele godzin pracy za sobą, ale wczoraj tyle godzin włóczyłam się po forum i wątkach, że rankiem nijak nie mogłam się poddźwignąć.
"Kot - jak sama nazwa wskazuje - służy do głaskania".
Odpowiedz
#14
I teraz nikt nie powie,że u nas jest ciszaSmile
Odpowiedz
#15
No właśnie.

I tak fajnie się gada.....
Odpowiedz
#16
Witaj na forum Smile ależ tu sie tłoczno robi Big Grin Ale fajnie fajnie, lubie tłumy Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#17
I ja przyszłam się przywitać. Fajnie, że dołączyłaś do nas Smile
Odpowiedz
#18
Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa. Muszę wyznać, tak bardzo szczerze i bez lukrowania, że przejrzałam tutaj mnóstwo wątków i jestem zauroczona panującą atmosferą. W życiu internetowym uczestniczę od dość dawna. 4 lata na forach roślin doniczkowych, 4 na forum kocim, własne dwa blogi - wszystko to sprawiło, że jestem dość ostrożna. Tutaj dostrzegam tyle życzliwości, że aż mi cieplej na serduchu. Widzę, że zauważacie, ile serca wkłada człowiek we własne prace i - doceniacie to. Dwa dni wystarczyły, bym poczuła się niemal całkiem zadomowiona. Big Grin
"Kot - jak sama nazwa wskazuje - służy do głaskania".
Odpowiedz
#19
To prawda tez dopiero dołączyłam i zgadzam się z Tobą! Generalnie nie udzielam się na forach bo mnie często denerwują Smile ale tutaj jest luzik, dużo wiedzy i otwartość Smile no dobra dosyć lukrowania! Idę lakierowac (tak dla odmiany Wink
Na moim blogu inspirację znajdziesz i obrazki PixelParrot.blogspot.com
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl