Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wita Was koczet :)
#1
Brick 
Witam wszystkie dekupażanki! Pierwszy raz skusiłam się na zapisanie się na forum, mam więc nadzieję, że wprowadzicie mnie troszkę w tajniki wymiany informacji i wzajemnej pomocy Wink
Dekupażuję od stycznia, z niewielkimi przerwami, nie jestem więc jeszcze zbyt doświadczona. Oprócz tego interesuję się troszkę renowacją mebli i starych przedmiotów Big Grin
Mam nadzieję wiele się od Was nauczyć!
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj koczet !!
Postaramy się Ci pomóc w miarę naszych mozliwości i umiejętności.
Odpowiedz
#3
hej ... miło Cię poznać Smile
Odpowiedz
#4
Witaj!
Ja też pragnę się rozwijać meblarsko...
pozdrawiam
Aga
Odpowiedz
#5
Bardzo dziękuję za te miłe powitania! Cieszy mnie to, że też interesują Was meble. Ja lada dzień zabieram się za kredens z lat 50-tych. Na razie wygląda jak istna masakra! Wink Ale trzymajcie kciuki, mam plan wyprowadzić go na cudeńko Smile
Odpowiedz
#6
a mnie być może uda się kupić 2 kołyski
baaaardzo stare kołyski
znalazłam też komplet mebli z lat 50 (ogromna szafa, wielkie łóżko i szafki nocne) za śmieszne pieniądze ale niemąż popukał się w głowę, bo mamy i szafę i wielkie łóżko i szafki nocne...
niby można zrobić i sprzedać ale jak zawalę cały garaż to już na nic tam miejsca nie będzie...
pozdrawiam
Aga
Odpowiedz
Reklama
#7
Szczerze mówiąc nie konkretną, ciut internetowo-książkowej Wink Jestem w tej materii bardzo początkująca, ale jeszcze bardziej zapalona do nauki. Dziś zaczęłam swój pierwszy kredens Smile
Odpowiedz
#8
ja zacznę eksperymenty na tej kołysce
Mery jak masz wiedzę na temat zdobienia mebli to chętnie posłucham dobrych rad
pozdrawiam
Aga
Odpowiedz
#9
Witam Cię serdecznie!
Odpowiedz
#10
Witam Cię również, Lusiu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl