Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rysunek z drukarki :]
Hej! Co mogę zrobić by wydruki na zwykłym papierze z drukarki tuszowej nie odstawały? Nie chcę też by tusz się rozmazał...
Wasz Decu - Skrzat Wink
Odpowiedz
Reklama
Rox 777 czasem wystarczy poczytać wcześniejsze posty o podobnej tematyce. By tusz nie rozmazywał się wystarczy zabezpieczyć wydruk. Albo lakier do włosów, lub fiksatywa
Odpowiedz
Ja zabezpieczam zwykłym akrylem w sprayu i jest ok. Mało tego dzisiaj zrobiłam eksperyment z transferem na szeroką taśmę samoprzylepną, wydruk z atramentówki, dobrze przyklejony i pod wodę - nie moczyć ale zmoczyć i rolować delikatnie - i działa ! wyszło super - papier mam 80 - więc nie jest za gruby, muszę poczynić próby ze śniadaniówką - zobaczymy jaki da efekt.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Poczytałam trochę na forum, pogrzebałam i nabrałam ochoty na spróbowanie transferu Smile
Ale mam kilka wątpliwości, dlatego potrzebuję waszej opinii.
Posiadam tylko drukarkę atramentową, a chciała bym spróbować transferu z wydrukowanym zdjęciem. Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?
Odpowiedz
Możliwe, ale trudne, plus różne atramenty różnie reagują. Niektóre udaje się przetransferować np. na farbę, a inne Ci się po prostu rozpuszczą pod wpływem wody. Jeśli nie chcesz sie na darmo denerwować, to jednak lepiej mieć wydruk laserowy albo xero.
Odpowiedz
Dzięki za radę, w takim razie poproszę męża aby mi w pracy wydrukował, bo tam ma dostęp do drukarki laserowej Smile
Odpowiedz
Reklama
Możesz dać też wydrukować w punktach usługowych.
Wydruk laserowy jest zdecydowanie łatwiejszy w obróbce, szczególnie, jeśli nie masz doświadczenia w transferach.
Odpowiedz
Dziewczyny zastanawiam się czy jak wydrukuję sobie coś na zwykłym papierze to da się to to tak samo zastosować jak serwetkę ??
Odpowiedz
Da się to tak samo zastosować jak... papier Wink i to nawet jeśli jest to wydruk z drukarki atramentowej, niekoniecznie z laserowej, pod warunkiem, że zabezpieczysz wydruk fiksatywą.
No i oczywiście wydruki można wykorzystać do robienia transferów (znów niekoniecznie tylko laserowe Wink)
Odpowiedz
i tu vika ma racje w 100 %
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości