Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papier ryżowy jak naklejać?
No z tym wtapianiem to różnie bywa...
Ale na pewno wyrywać jest łatwiej.
Odpowiedz
Reklama
A co sadzicie o papierze ryżowym II gatunku? Warto kupić? http://allegro.pl/gat-ii-40-wartosci-pap...72698.html
Odpowiedz
To zależy jak duże będą to wady. Z opisu nie wynika co któremu "dolega" i na ile duże są to wady.
Są dwie opcje:
1. Kto nie ryzykuje ten nie zyskuje
2. Chytry dwa razy traci
Wybory to trudna sprawa...
Odpowiedz
Dziewczyny zachęcona opiniami o łatwości stosowania papieru ryżowego kupiłam go na allegro. Najtańszy mały arkusz za około 6 zł. No i kiedy go przyklejałam to się zdziwiłam bo pod pędzlem zaczął mi on "zdzierać" tenże papier. Po kilkukrotnym przejechaniu klejem warstewkami mogłabym go ściągnąć. Czy to wina kiepskiego papieru ryżowego? A może pędzla?
Odpowiedz
b-b jesli jesteś na fb to poszukaj Beaty Rudeckiej ona ma tanie w wielu wzorach papiery . Kupowałam nic się z nimi nie dzieje Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
B-b, jak to warstewkami? Papier to jedna warstwa.
Może za bardzo go namoczyłąś klejem i dlatego pędzel go ściągał.
Odpowiedz
Reklama
Wiolka nie ma mnie na FB

Virgo no jak pociągam pędzlem to ciągną mi się za nim z tego papieru "kłaczki" i gdybym pomachała dłużej to bym całego go ściągła. Może masz rację, że za dużo kleju dałam ale wszędzie gdzie oglądałam filmiki to kleju dużo nakładali.
Będę dociekać metodą prób i błędów Smile I chyba muszę poszukać bardziej miękkiego pędzla.
Odpowiedz
Albo innego kleju Smile Jakiego używasz?
Odpowiedz
Mod podge.
I dzisiaj starałam się mniej maziać i jak wyschło to okazało się, że w kilku miejscach klej nie zdążył przejść przez papier Sad
Chyba zacznę moczyć powierzchnię przed położeniem ryżowca.
Odpowiedz
Wiesz co, trudno jest coś powiedzieć kiedy się nie widzi jak to wygląda.
Ja jak kleję ryżowca to najpierw smaruję klejem przedmiot, potem (na mokre) kładę motyw, dociskam paluchami i szybko pokrywam klejem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości