Forum decoupageforum.pl jest na sprzedaż. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu mailowego Kontakt

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
Gra praca na 6+. Dużo pracy ale jaki efekt. Brawo brawo.
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Reklama
Padłam z wrażenia! Rety, Ty to dopiero jesteś pracuś! Ja przy Tobie to detalista mikryBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Dziękuję dziewuszeczki, cieszę się, że Wam się podoba.
Renia o czym Ty mówisz. U mnie to są takie zrywy, a potem cisza.  A Ty i Oli, to tak praktycznie każdego dnia.Tak więc daleko mi i do Ciebie, i do OliSad
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Nie poszalałam w tym roku z ozdobami na święta. Skrzata najbardziej prostego i towarzyszka. Tyle. 
Daga chciała dla chłopców nad łóżkami jakieś poduchy, żeby nie opierali się plecami o ściany. Znalazła na Dekorii, która ma w swojej ofercie kawałek  cienkiej szmatki przepikowanej i kasuje za to prawie 190 złotych. Szok. Na jedno łóżko musiałaby kupić 2 sztuki x 2 do tego relingi. No i zamykało się w okolicach tysiąca. Kupiłyśmy materiał, relinngi i nad 2 łóżka wyszło około 200 złotych. Powiedzcie mi skąd takie ceny?
Biały polar został mi ze skrzata, to uszyłam woreczki na słodycze dla chłopców. No nie liczę 6 zasłon i 4 firan. O zasłonach i ich pruciu opowiem Wam, jak się spotkamy. Człowiek całe życie się uczy. Smile

Odpowiedz
Nosz.. cudne..! Tym bardziej, że ja szyciowa to wcale a wcale...
A ceny..? ludzie cenią swoją pracę, nawet czasem przeceniają... :/
Odpowiedz
Ja wrócę jeszcze do tych mebli kuchennych. Moja mama też chciałaby odnowić swoje. Wyszły ci super. Polecasz jakieś sprawdzone poradniki? Naprawdę trzeba taką okleinę potraktować papierem ściernym albo zedrzeć?
Nocny mózg to Penelopa, która w nocy pruje starannie utkany za dnia dywan sensów. [O. Tokarczuk]
Odpowiedz
Reklama
(03-03-2019, 07:09 PM)magnetia napisał(a): Ja wrócę jeszcze do tych mebli kuchennych. Moja mama też chciałaby odnowić swoje. Wyszły ci super. Polecasz jakieś sprawdzone poradniki? Naprawdę trzeba taką okleinę potraktować papierem ściernym albo zedrzeć?

Ja zdzierałam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości