Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
No i super, biel w kuchni to jednak jest to. Miałam białe, potem malowałam 2 razy innymi kolorami ale przy remoncie wracam do białego, zatem kolejne malowanie przede mną. Mi Grażka ta farba Beckers dobrze trzyma od paru lat no ale prawda jest taka, że ja niegotująca jestem, zatem do tych szafek za często nie zaglądam ot co.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Reklama
(03-08-2018, 03:33 PM)oli napisał(a): Graż, ale kredówki tej Sloan, czy jakoś tak? Gdzie kupowałaś i jaki wosk stosowałaś? Też jej, czy jakiś tańszy?
Oli i farby i wosk A. Sloan. Na komodę kupowałam u jakiegoś dystrybutora z Gdyni. Zobaczę w w mailach i Ci podlinkuje. Może się przyda.
Gosia, tak jak mówiłaś, nie jesteś gotująca i mało używasz, ale nawet nie o to chodzi. One zupełnie inaczej wyglądają.  Nie umiem powiedzieć na czym to polega, ale coś w tym jest.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Dzięki, dzięki!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Oli Zisnio, Lidzbark Warmiński, a nie Gdynia, ale tu masz link
https://zisnio.com/kategoria/woski-lakier
Odpowiedz
Dzięki, Graż!
Poczytałam trochę o kredówkach i jest jakiś polski producent (nawet chyba dwóch), ale te farby to sie mocno różnią. Jedne mineralne (ponoć najlepsze), inne akrylowe. Jedne pod wosk, inne pod lakier i bądź tu człeku mądry...
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Ale ładnie masz w kuchniSmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Gra ! No niech to ! Ale profeska Smile Teraz Ty tam czasem nic nie gotuj, żebyś nie zaciapała jej !
Odpowiedz
Malolinko, ja ją zrobiłam parę miesięcy temu, tylko dopiero zdjęcia pokazałam.
Dziękuję DziewczynkiSmile
Odpowiedz
Superowa kuchnia, jak się zdecyduję na zmianę u nas, to zamawiam usługę u Graruta Big Grin
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Marta, nie ma sprawyBig Grin  Dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości