Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
Muszko dziękuję. Może nie tyle, że się napracowałam, tylko przeciągnęło się w czasie. Zbyt długo ją robiłam, ale tak wyszło.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
I to jak wyszło..! Mega eksklusiw! Piękna komódka.
Odpowiedz
Bardzo dziękuję Virgo.
Odpowiedz
WOW!!!! Gra,przepięknaSmileSmile A czym potraktowałaś szuflady,że taki błysk? CUDO!!
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Marysiu, to są przyklejone lustra.  Dzięki. Szczerze mówiąc jestem zadowolona z tej roboty. Fajnie, bo szykują się następne.
.
Odpowiedz
Moja stuningowana kuchnia. Ponieważ bałam się, że farba będzie złaziła z tego forniru, to go zerwałam. Nawet dość gładko poszło. Potem trochę przeszlifowałam, żeby pozbyć się kleju, ale tak naprawdę, to prawie go tam nie było.

Odpowiedz
Reklama

Najpierw pomalowałam uchwyty farbą, ale złaziła (co widać), więc poleciałam pastą pozłotniczą i jest ok.
Odpowiedz
No superowo. To jest ten cudny kształt drzwiczek fo tuningu. Ja mam fatalny, stąd trochę brak pomysłu. Graż, czym malowałaś?
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Beckers. Ale powiem tak, jeśli nie zamierzasz w najbliższym czasie wymieniać szafek, to jednak warto zainwestować w kredówki. Dziewczyny malują akrylami, ale ja naprawdę widzę dużą różnicę. Przede wszystkim są trwałe. Szafki córki po 3 latach, jak nowe. Szok i niedowierzanie, ale tak jest. Zabezpieczałam tylko woskiem, dwie warstwy i kamień. To samo z ławą. Na swoich zauważyłam, że mam odprysk. Prawda niewielki, ale jednak. 
Teraz jest tyle farb, że szok. Czytałam o mlecznych amerykańskiej firmy General Finishes, jakieś kredówki od razu z woskiem. Trudno nadążyć za nowościami. No, ale też tu już duża kasa. Litrowa puszka GF, to 190 złotych. No, ale wybór jest.
Odpowiedz
Graż, ale kredówki tej Sloan, czy jakoś tak? Gdzie kupowałaś i jaki wosk stosowałaś? Też jej, czy jakiś tańszy?
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości