Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
Dzięki Dziewuszeczki.  Człowiek uspokoił się, kiedyś po 40 stroików robiłam, a potem rozdawałam. A ostatnie lata kiepsko.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Ciasteczka tylko do patrzenia takie śliczniusieSmile Pięknie u Ciebie i nastrojowo. U mnie w tym roku nawet choinki nie postawiłam bo nie chciałam sąsiadce (przychodzącej do kotów) dokładać dodatkowej roboty przy kotach. A u córci zastałam już choinkę ubranąSmile A u Ciebie cuda panie, cuda.
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Dzięki Muszko.
O rany, jak mnie tu dawno nie było. W końcu pokażę Wam metamorfozę komody. Zajęła mi dużo czasu. Fakt, że skończyłam ją już dawno, ale wiecie same, jak to jest z tym pokazywaniem, fotkami, moje bardzo kiepskie, ale coś tam widać.
Kiedyś piękna, jasna komoda sosnowa, potem "profesjonalny stolarz"  miał odnowić. Zrobił największą paskudę. Zresztą nie tylko komoda. Szafa, biurko (oddane), szafka i biblioteczka. Oczywiście dzieciaki najchętniej na śmietnik. Nie pozwoliłam. 

Odpowiedz
Łał, Graruta, kawał dobrej roboty!!!
A moje szafki kuchenne ciągle czarne i obdrapane...
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Dzięki wielkie Oli. Kuchnię zrobiłam też. Mam jakieś zdjęcia, to Wam pokaże.
Odpowiedz
Pięknie wyszło! Stolarzyna rzeczywiście niskich lotów byłBig Grin
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
O w mordu kawał dobrej roboty, napracowałaś się no ale efekt super. Brawo Ty.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Grarucie, Miszczu meblowy Smile No piękna Ci ona SmileA te uchwyty !!!! Mucha nie siada !!!!
Odpowiedz
Stolarz po byku, a jak ręką przejechałaś po mebelkach, to jakbyś tarkę dotknęła. No, ale...
Dzięki dziewczynki bardzo, bardzo Heart
Malolka uchwyty kupiłam w Anglii. Za cztery sztuki, niecałe 4 funty. Ale są fajne, bo szklane.
Odpowiedz
A właśnie że siadamSmile I się zachwycam Thumbup Grarut piękna robota. Napracowałaś się. Brawo.
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości