Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
Wytłumaczone,że i chyba ja coś popełnię wespół z maszyną,albo i bez niej.Widziałam też tam prace absolutnie w moim klimacie.Zauważyłyście to?
http://kabulek.blogspot.com/
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Reklama
Amam znam ten ból, jak człowiek ma tylko jeden kierunek to i tak tego pełno, a jak kilka to szkoda gadać - nie mam co wybaczać, stworzyłyśmy sobie takie miejsce właśnie po to żeby przykucnąć na chwilę, jak jest miło to na kilkaSmile Cieszę się że choć troszkę pomogłam.
Mery byłam na blogu - trochę dziewczyna tego narobiła. Fajne rzeczy, no właśnie uświadomiła mi że i ja popełniłam drzwi - kiedy mój syn je zobaczył to stwierdził, że w Stanach zapłaciłabym za nie fortunę. A ty Mery szyj, szyj i czekam na wasze prace dziewczynkiSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
No, maszynę mam. Nawet jestem z nią dość zaprzyjaźniona. Nawet ją już wtargałam na górę. I stoi zamknięta. Już drugi tydzień...Undecided
Ale te wykroje kuszą... Chyba też je sobie powiększę...
Odpowiedz
Lubię szyć bo efekty tego są najszybciej, a ja jak już gdzieś pisałam niecierpliwa jestemBig Grin
Odpowiedz
Grażka Ty mnie nie denerujWink Szycie jest proste, gdzie? Kiedyś próbowałam na skrawu materiału uszyć coś prosto i tu poległam z kretesem. Mój rzekomo prosty szew przypominał fale dunaju Big Grin i dałam sobie spokój. Najwidoczniej nie po drodze mi z maszyną. Ale Ty szyj, szyj i twórz a ja będę zachwycać się dziełami.
Odpowiedz
Asia proste to nie jest szydełko - ale ok. podział ról mamy ty szydełko, ja igła Big GrinTongue
Odpowiedz
Reklama
A wiecie, że ja to nawet chętnie bym się w szydełku podszkoliła... podstawy mam - umiem świetnie robić łańcuszekTongueTongue
Odpowiedz
I to najważniejsze w szydełku! Jeszcze tylko półsłupek, słupek i gotowe. Będziesz mistrzynią szydełkaSmile Czy przypadkiem nie wybierasz się na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych? Mogę pokazać resztę w przerwie między jedną kawą a drugą Wink
Odpowiedz
Bardzo mocno się zastanawiam nad tym wyjazdem Smile jak będzie nie wiem - Vika ja łańcuszek też umiem
Odpowiedz
No to jest nas dwie - silna grupa pod wezwaniem! - Wirującej nie liczę, bo ona pozaklasowa jestTongueTongue
Właśnie się dowiedziałam o tym Festiwalu i wstyd mi, żem ostatnia, bo Wy wszystkie już wiecie...
Mam zabrać szydełko?? Ale jakie??? Bo kiedyś w pasmanterii widziałam chyba, że różne są??? Albo to nie były szydełka?? One takie zakręcone jakby na końcu jednym???Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości