Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje szycie... i nie tylko....
Grażynko już jest dobrze. Prawie tydzień nie chodziła do szkoły, więc laba się skończyła Wink
Odpowiedz
Reklama
Wspaniałe dzieła! I co wyobraźnia!
Gąski, koty, lampiony, cudo. Aniołek Tilda i zawieszki też mnie zafascynowały.
Odpowiedz
Ale Ty to masz rączki!!Ja nawet w młodości córce nie szyłam ubranek dla lalek.Wszystko przede mną (skoro już wycinam domeczki dla krasnoludków)
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Asiu cieszę się, że z córcią już ok. Strasznie nie lubię jak dzieci chorują, są takie bezbronne.
Merenre wielki dzięki.
Marysia, ale te twoje domeczki to dopiero potrzebują precyzyjnych rączek, to dopiero była jazda - wyobrażam sobie. Ale warto było !
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Obiecałam że wstawię biżuterię którą zrobiłam, co niniejszym czynię, ale przy okazji uświadomiłam sobie, że tak dużo tego zrobiłam, a prawie wcale nie robiłam zdjęć - szkoda ! Tyle naszyjników, kolczyków, korali i wisiorów poszło w świat, a ja sobie nie zostawiłam żadnej pamiątki w postaci właśnie zdjęć. Mądry Polak po szkodzie..Sad

[Obrazek: IMG_6191.JPG]

[Obrazek: IMG_6200.JPG]

[Obrazek: IMG_6202.JPG]

[Obrazek: IMG_6209.JPG]

[Obrazek: IMG_6213.JPG]

[Obrazek: IMG_6229.JPG]

[Obrazek: IMG_6221.JPG]

[Obrazek: IMG_6231.JPG]

[Obrazek: IMG_6235.JPG]

i jeszcze kilka

[Obrazek: IMG_6130.JPG]

[Obrazek: IMG_6237.JPG]

[Obrazek: IMG_6240.JPG]

[Obrazek: IMG_6265.JPG]

[Obrazek: IMG_6257.JPG]

[Obrazek: IMG_6250.JPG]

[Obrazek: IMG_6261.JPG]
Odpowiedz
O matulu jakie śliczności.Pięknie Ci to powychodziło.Słodycz dla oczu,te serduszka z koronką bardzo romantyczne.
Odpowiedz
Reklama
Grarut Mam pytanie czy te 6 z kolei pod lawą to z jakiego minerału ?? Czy dobrze mi sie wydaje że to Noc Kairu ?Smile
Odpowiedz
Tak, dokładnie to noc kairu, bardzo lubię ten kamyk, w słońcu ma takie refleksy, że dech zapiera. Chociaż przekonałam się że nie wszystkie są takie. Coraz więcej jest kamieni z Chin są dużo tańsze, ale też dużo gorsze
Odpowiedz
Szkoda,że nie mogę nosić długich kolczyków.Podobają mi się same w sobie.Te zielone-pierwsze naj...,naj...,no i turkusowe serduszka.Okrągłe turkusy przypominają mi kraka.A tak w ogóle fantastyczne te zapięcia.
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Pomagałam kiedyś mojej siostrze w robieniu biżuterii i Noc Kairu mnie ujęła, jeszcze lawa, onyks i ametyst dużo by wymieniaćSmile svarovskie są ładne ale jest tyle minerałow który po prostu cieszą oko a nie sa doceniane Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości