Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#71
dzięki, a gdzie znaleźć? allegro?
Odpowiedz
Reklama
#72
Nie sadze ze bedzie na allegro, ale mozesz poszukac. Na bank znajdziesz na ebay.
Odpowiedz
#73
dzięki, super Smile
Odpowiedz
#74
Prosze bardzoWink
Odpowiedz
#75
Fajna ta torba Smile ja mam leki przed robieniem czegokolwiek na materiale, ale może kiedyś się odważe Smile
Odpowiedz
#76
Witam po dłuższej przerwie!

Działam, ale grudzień był ciężki i upłynął pod znakiem pracy etatowej.
Odnowiłam krzesło na zamówienie. Dużo z tym pracy Wink
Czy możecie mi wycenić, najlepiej pisząc na priva, ile powinnam za nie wziąć kasy? Jak widać z porządnego drewna, ścierałam ręcznie lakier i farbę a raczej bejcę. Klient zażyczył sobie kolor żółty, motyw z Klimta i złote obramowania to już moja własna inwencja.
Pozdrawiam i chętnie posłucham Waszych opinii Smile

[Obrazek: IMG_2267.JPG]

[Obrazek: IMG_2269.JPG]

[Obrazek: IMG_2271.JPG]

[Obrazek: IMG_2273.JPG]

[Obrazek: Zdj%2525C4%252599cia%252520oznaczone%252...525854.jpg]

[Obrazek: Zdj%2525C4%252599cia%252520oznaczone%252...525855.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#77
No fajny efekt... A wyceną podziel się na forum, też nie mam orientacji ile warte są moje prace...
Odpowiedz
#78
Krzeslo zyskalo calkowicie nowy look. Pieknie wyszlo, i choc za Klimtem nie przepadam to mnie sie taki efekt koncowy podoba. Na wycenie sie jednak nie znam, wiec nie pomoge.
Odpowiedz
#79
Jakby to było dla mnie, to pewnie bym zrobiła coś więcej. Mam wyczucie, że kolega preferuje raczej minimalizm. A jak mu się Adele nie spodoba to najwyżej zamaluje. Będą jeszcze dwa krzesła i tam zamierzam umieścić inne motywy z Klimta, którego uwielbiam, np pocałunek.

Zrobiłam jeszcze kilka broszek i jedną torbę w tym czasie, pokażę w następnym poście. Nie działa mi coś wgrywanie załączników, także umieszczę najpierw na picassie i następnie podam linki.


kolejne:
       


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#80
Krzesło jest przepiękne, nie znam się na wycenie, sama chyba ostatnio zawyżam dość swoje cen;p ale za to zdecydowanie należy się gruba kasa!!
A co do broszek-ta z tą lalką(?) jest przerażająca!!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl