Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#61
Aj bo bejbus jest taka czepliwa ostatnio, jakaś jesienna handra mnie wzięła, na swoich pracach nie mam sie co wyżywać(bo nie mam nowych, a te które już są to są już odpowiednio skrytykowane;p) to sie czepiam innych Big Grin
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Reklama
#62
Bardzo fajne prace Smile Torba super, mi się podoba Smile
Odpowiedz
#63
Ważne, że Tobie się podoba Smile Ja również bym się nie obraziła gdybym dostała taką torbę Tongue
Odpowiedz
#64
Hmmm... A nie szkoda tych dziewczynek do takiej zwykłej "zakupowej" torby...? Mnie byłoby szkoda... Bo wyszło bardzo ładnie - żal niszczyć... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#65
A ja takie panienki na herbaciarkę szukałamUndecided
Odpowiedz
#66
Połączenie "nowego" ze "starym" wyszło zaskakująco... w pierwszej chwili pomyślałam, że nie bardzo mi to zestawienie odpowiada, ale za chwilę, dosłownie chwilkę przypatrzyłam się ciutkę i stwierdziłam a dlaczego nie?
Odpowiedz
Reklama
#67
Dziękuję Wam bardzo za opinie. Szukam teraz odpowiedniego lakieru, żeby dodać więcej warstw na torbę. Jak dokończę też pozostałe to najbrzydszą upiorę w 30stopniach. Trzeba przetestować. Zdam relację z frontu.

Mam gotowe talerze do ozdabiania, ale to musi poczekać.
Teraz robię na zamówienie duże krzesło. Trudno, bo ja lubię szaleć a wiem, że tu raczej jest oczekiwana klasyka. Wink
Odpowiedz
#68
Piekna torba. Kolory bardzo mi sie podobaja. Jak nie chcesz zniszczyc nadruku to radze delikatnie prac w rekach.
Ja znalazlam u nas w sklepie dla plastykow specjalna paste do transferow. Wyczytalam, ze mozna robic nadruki np. na koszulkach i prac w 40C. Jeszcze nie probowalam, ale marza mi sie male bawelniane woreczki na symboliczne prezenty (dla doroslych oczywiscie) i chcialabym je jakos ozdobic. Wyszywac nie umiem, wiec moze transfer. Jak bedziesz chciala to wrzuce fotke tego specyfiku, a jak wyprobuje to zdam relacje czy sie nadaje czy nie.
Odpowiedz
#69
Tak, bardzo proszę, zrób zdjęcie! Smile
Odpowiedz
#70
Mowisz -masz:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl