Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje początki i c.d.
#11
....Czyli co Kobitki, będą ze mnie ludzie ?Smile
zabieram się więc za kolejne, miejmy nadzieję UDANE prace Smile
....DZIĘKUJĘ


AMAM- tak właśnie robiłam, jak napisałaś Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
O rajusku jaka piekna dechaSmile
Odpowiedz
#13
Brydzia, Kobietko- Ty beztalenciem jesteś? A niby dlaczego??? Może coś z produktami nie halo albo za grube warstwy wierzchniej farby? No nie znam się jeszcze. Nie denerwuj mnie nawet bo przecież piękne prace masz na swoim koncie Smile
A deseczka to ta znaleziona w piwnicy, krzywa jakaś na próby przytargana Smile
Odpowiedz
#14
Jeżeli chodzi o kraka to będę nadal próbowała
Odpowiedz
#15
no ja myślę Big Grin
Odpowiedz
#16
Deseczka jest super! crack, wzór, wszystko pięknie! A szkatułka wielki plus za cieniowanie-ja sie nie odważyłam nadal...ale mi coś w niej troszku nie pasuje, te listki zbyt ostry kolor mają... Ale tylko troszku Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
A te listki to właśnie tak mnie też drażnią teraz, ale one taki z natury kolor mają Smile znaczy z serwetki Smile jedyne co w nich poprawiłam to żyłki, no i chyba niepotrzebnie.
Na przyszłość się opanuję Smile

A wiecie, pudełeczko podarowałam teściowej, podobało się jej Smile
Odpowiedz
#18
Myka, na wszystko znajdzie się sposób - jeśli Cię drażnią, bo za ostre, to je przytłum,... przemaluj rozwodnioną białą akrylową (małym pędzelkiem) i już...
Odpowiedz
#19
deska jest rewelacyjna, piękny , olbrzymi krak! Świetnie wygląda! gratuluje!
Odpowiedz
#20
Deska jako nowicjuszka jest świetna. Krak wyszedł niesamowicieSmile Motyw jest śliczny, jesienny, ale i ciepły. Tylko widzę tam malusią niekonsekwencję ( tak wiem, czepiam się Wink) Motyw był wydzierany z serwetki, ok, ale dlaczego nie ma go na samej górze przy listkach? Ale i tak mi się podoba Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl