Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
elila- mój dekoupage
#31
Elila - Kraki świetnie Ci wychodzą, mistrzostwo!

Shanna - daj proszę link do tego poli...coś tam.
Odpowiedz
Reklama
#32
Fantastyczne!
To ja już chyba crakla bać się nie będę, jak to taki ciekawy efekt daje.
Bardzo mi do serca przypadły słoiki, bo sama klecę na tak zwanych resztkach. Mama moja już oczami przewraca, jak mówię: - Nie wyrzucaj mi tego pudełka po jogurcie, serku, kawie i innych Smile
A nie wpadłabym na pomysł, by zakrętkę wkręcić w całość, i pewnie zostawiłabym czarną, lub jaki tam ma kolor z natury. Pomysł, by nakrętkę potraktować jak i słoik ściągnę na pewno!
Odpowiedz
#33
Widzę,że dostałaś natchnienie.Super Ci wyszło.Nie wiem co bardziej mi się podoba,a pomysł z cyrkoniami świetnySmile
Odpowiedz
#34
elila! - no, no... świetnie! Tylko zda się... lakieru jeszcze ździebko mało...
Odpowiedz
#35
Merene kraki dopiero co zaczęły wychodzić...Blush

amam, zakrętka słoika jest bardzo ważna, albo ją też dekorujesz albo wyrzucasz

BrydziuHeart

Vika- no właśnie lakieru nie ma wcale, ale zaniedługo się pojawiShy
Odpowiedz
#36
Aha zapomniałam zapytać serwetki dotarły?Bo ja dostałam -dziękiSmile
Odpowiedz
Reklama
#37
Brydziu cały piątek wyglądałam listonosza ale niestety nie dostałam paczuszki.Sad Mam nadzieję, że w poniedziałek już dostanę, nie mogę się doczekaćRolleyes
Odpowiedz
#38
Wow, jakie fajne prace Smile Krak na ramce wyszedł wyśmienicie, podoba mi się takie niedokończone malowanie... cekiny dodały kropeczki nad i, doniczka i deseczka są cudne! Jedynie co mi nie bardzo pasuje w słoiczku to zbyt prześwitujący motyw róż na gołej części, osobiście podmalowałabym te miejsca białą farbą i na to nakleiła motyw, ale to takie moje wrażenie... bo generalnie podoba mi się słoiczek Smile
Odpowiedz
#39
Ramka boska i ostatnia praca tez to moje faworytki. Przyznam, ze bardzo starannie wycinasz motywySmile
Odpowiedz
#40
ile pięknych prac! Mi się najbardziej podoba deseczka Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl