Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam :-)
#1
Witam, grzebałam, grzebałam za jakimiś nowinkami i znalazłam to forum. Przyjaźnie tu, rzeczowo - widzę, że można się czegoś dowiedzieć i nauczyć. Decoupage pokazała mi jakieś pół roku temu moja siostra i...oszalałam. Bawiłam się już wcześniej takimi rzeczami, ale były to tylko zdobione odlewy gipsowe, które były dotąd moim oczkiem w głowie. Teraz nie mogę oczu oderwać od rzeczy z "duszą", czyli zdobionych metodą dekoupage. Im więcej prac oglądam, tym bardziej wiem, że mało umiem....ale chcę się uczyć :-). Zrobiłam kilka prac, które bym chciała Wam pokazać i usłyszeć niecko konstruktywnej krytyki.
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Dziękuję. To była moja pierwsza praca - dostała się mamie na Dzień Matki :-)

Naczytałam się tu o spękaniach za pomocą żółtka...jutro muszę spróbować. Dostałam kilka słoiczków od bratowej po bobofrutach dla niemowląt i chciałabym zrobić z nich słoiczki na przyprawy.
Odpowiedz
#3
Witaj.
Odpowiedz
#4
Hej! Smile
Odpowiedz
#5
Witaj! Smile

Piękne prace, ale ich miejsce jest w "Naszych pracach...". Poproś admina, żeby przeniósł Ci je w odpowiednie miejsce...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6

Nooooo! jeśli takie są początki,to co to będzie dalej???!!! Serdecznie witam!
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj serdecznie. Fajnie, że nas znalazłaś i pochwaliłaś się pracami. I nie ma czego się czepiać, prace są bardzo ładne, różnorodne i nawet na gazie pracowałaś. Podoba mi się , czekam na więcej prac bo z przyjemnością się je ogląda Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl