Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robótki Renatki - Szafka na bizuterię s.464
I wreszcie szafka doczekała się sesji fotograficznejBig Grin
Kupiłam ją za grosze na targu staroci, to taka typowa szafka łazienkowa popularna w latach siedemdziesiątych. Sporawa, ma 45 x 70 cm. Drewno jest w dobrym stanie, wyrzuciłam tylko plecy i dałam nowe. Nie dały się usunąć plamy jakby po tuszu na górze, ale jak będzie wisiała, to nie będzie widaćBig Grin Wyszlifowałam z resztek lakieru i boki pomalowałam tylko lakierem na półmat, a na przesuwanych drzwiczkach sobie poszalałamTongue Róże to papier ryżowy. Starałam się wtopić motyw w mazane tło i jest jak jestBig Grin Oczywiście machnęłam też szablon. Będzie wisiała w sypialni będzie to mój skarbiec na biżuterię.
Na szczęście mam zdjęcia przed przemianą.

Teraz wygląda tak.

Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
I jeszcze parę zbliżeńBig Grin

Odpowiedz
Zaraz, zaraz Ty chcesz powiedzieć, że na biżuterię potrzebujesz szafki 45x70cm??????????????????
A swoją drogą to metamorfoza niesamowita, kawał mebla Reniuszka obrobiłaś, brawo Ty.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
piękna metamorfoza, motyw cudny, szablonik idealnySmile. nie będę małpa i nie podwędzę, choć mnie nęci....
Odpowiedz
Klasa, klasa, na żywo widziałam. Pięknie zrobiona!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Nata, dziękujęSmile Wiesz, to taki rozwojowy mebel. Nie będzie argumentu pod tytułem: "Brak miejsca!" i będę mogła dostawać i kupować nowe świecidełkaBig Grin
Hira, dziękujęSmile
Oli, dziękujęSmile
Odpowiedz
Reklama
O!!! Piękna szafka!!Takie przemiany UWIELBIAM!! A szablonowy wzorek,to mistrzostwo świata!!
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Mery, dziękujęSmile Ja też lubię takie przemiany. Kilka gratów czeka w kolejce.
Odpowiedz
O w mordeparasolki, fiu, fiu Kobieto moja kochana. Wow, wow, wow. Jestem zachwycona. Przepiękna. A ten szablon! Ale cudo. 
No, nie pokazywała nic, nie pokazywała, a jak pokazała, to klękajcie narody. Kochana szacun.  Cheers
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz.
Odpowiedz
Grażka, dziękuję bardzoSmile No weź przestań, kobieto! Powiem Ci, że lubię odnawiać starocie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości