Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robótki Renatki - Bombki s.465
Och, teraz mam duuuuuuuuuuuużo czasu, bo mam dłuuuuuuuuuuuugi urlop i sobie coś nowego porobię, bo mam spory na to apetytSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Bardzo fajny chustecznik! Mnie te bratki jakoś do niczego nie pasują... A tu ładnie wyglądają! Ale może to zasługa tego koloru dołu..

Wczoraj kupiłam sobie lakier półmatowy, bo matu to nigdzie nie mogę dostać... Aż doczekać sie nie mogę jak coś tym półmatem wykończę! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
półmat to coś w rodzaju satynowego? Ja męczę się z matowym, jeszcze kilka warstw i pokaże jak koncertowo pierdziuliłam skrzyneczkę, a miała być taka piękna Tongue
Odpowiedz
Zuza - lakier matowy wodny kupuję na allegro firmy pentart. Daje piękną satynową powierznię, taką gladziutką po niewielu wartwach. Lubię goSmile
Odpowiedz
Trochę mnie tu nie było, a tu tyle nowych, fajnych pracSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Dziś kuchenne wariacje - z odzysku mała łubianeczka i pudełeczko na kuchenne przydasie i do tego kuchenny chustecznik.                
A, i przy okazji deseczka na kalendarz na lodówkę też dostała nowe ubrankoSmile, bo poprzednie było już niemodneSmile    
Odpowiedz
Reklama
Ależ pomysłowy Dobromir z ciebie - fajnie kolorowoSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Dziękuję GrarutSmile Bardzo mi pasuje do mojej kuchni.
Odpowiedz
Ho, ho! Chustecznik bardzo, bardzo ładny - kuchenny, ale nie garowy.
Łubianek jakoś nie lubię, chociaz ta z uchem całkiem fajna (bo bnardziej koszyczkowata i nie dziurawa Wink.
Bardzo podoba mi się zestaw kolorów.
Odpowiedz
Fajnie bardzo i kolorowo, super motywy na chusteczniku, ale ja bym tam widziała chyba jeszcze delikatną bawełnianą koronkę w białym kolorze na połączeniu bieli z czerwienią na bokach (a może się czepiam). No a makarony na podkładce kalendarza wymiatają normalnie.
Mam jeszcze pytanie, ten kolor na chusteczniku i koszyczku to bejca czy farba, bardzo ciekawy ma kolor?
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości