Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robótki Renatki - Bombki s.465
Na chusteczniku tlo bylo najpierw orange, ale za ciemne bylo i mocno przetarlam ecru. Wyszlo tak, ze widac sloje.
Hmm... tu na forum cos dziwnego dzieje mi sie z klawiatura. Zdarzalo Wam sie to? Nie mam polskich znakow, litery poprzestawiane...
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
wow, jakie piękne prace! Przypadły mi do gustu domki, fantastyczny pomysł na kluczyki i telefon. Chustecznik i pudełko bardzo ładnie się reprezentują.
Odpowiedz
Chyba sobie opatentuję ten domekSmile Bardzo Ci dziękuję za słowa uznaniaSmile Chustecznik w bratki bardzo się podobał kuzynce, która go dziś dostała na urodziny. Bardzo jej pasuje do salonikuSmile
Zrobiłam jeszcze jedno pudełko-biżuternik fiołkowe. Pokażę jak sfotografuję.
Odpowiedz
Chustecznik prosty a efektowny!

A pudło na biżutki świetne jest - i sam pomysł takiego płaskiego, i Twoje wykonanie! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
DziękujęSmile
Szukałam takiego pudełka płaskiego, a nie bylo łatwo, bo wszystkie z przegródkami były za głębokie (z serii herbaciarki). Znalazłam przypadkiem, jak to zwykle bywa z szukaniem u mnieSmile
Odpowiedz
Miał być fiołkowy biżuternik, ale szybciej skończyłam kolejny chustecznik. Polubiłam lakier matowy PentartuSmile    
Odpowiedz
Reklama
Bardzo ladny. Super dobrany odcien.
Co do twojego pytania o klawiature - mnie sie nic nie dzeje. Ja np. w ogole nie mam polskich znakow (pracuje na ang wersji windowsa) i za nic moj win. nie chce odczytywac zainstalowanych polskich czcionek.
Odpowiedz
piękne, starannie zrobiony chustecznik. Zgadzam się z Shanną, że super dobrany odcień fioletu. Brawa wielkie
Odpowiedz
Dziękuję, to niezwykle miłe, co piszecie.
Odpowiedz
No niesamowity pomysł na przechowywanie kolczyków !
A chustecznik to na szybko...??? Kur...czaczki a jak masz dużo czsu...??? Chylę czoła.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości