Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 4.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Robótki Renatki - Bombki s.465
Witam,
chciałabym pokazać Wam moje ogrodowe domki na klucze i telefon. Sama je sobie zrobiłam z drewnaSmile A na dodatek tabliczka na furtkę. Bardzo lubię swój ogród i mam ochotę robić ogrodowe dekupażyki.
Pozdrawiam,
Ataner

Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz
Reklama
Domeczki piękne robisz ,a ta tabliczka super mi się podoba .Nie zły z Ciebie majsterkowicz.
Odpowiedz
Bardzo ładne i starannie wykonane prace.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Dziękuję za dobre słowoSmile
No i narobiłam sobie robotkiSmile Krewni i znajomi królika chcą takie domki do swoich ogrodów. A ja dziś pogadałam chwilę z listonoszem i stwierdziłam, że taką dekupażykową skrzynkę na listy mogłabym sobie wymajsterkować, bo dokoła wszyscy mają prawie takie same.
Odpowiedz
Piekne prace.
Czy masz jakis szablon na te domki? Przyznam sie, ze sama tez chetnie bym sobie cos takiego sprobowala wyczarowac.
Odpowiedz
Cieszę się, ze Ci się podobają.
Nie mam niestety szablonu, bo majsterkuję "z głowy" i robię z drewna, które akurat mam pod ręką. Przyznam się, że najbardziej lubię tzw. decoupage funkcjonalny. Kończę teraz kasetkę na kolczyki, bo zawsze mi się plątały jeden z drugim, a teraz każda para ma oddzielne mieszkankoSmile Bałam się przyklejać dużą serwetkę, ale na tym forum znalazłam podpowiedźSmile Pokażę jak wylakieruję.
Odpowiedz
Reklama
Już chwaliłam Twoje domki, ale powtórzę - świetne są!! I tabliczka powitalna również!!

A tak już jest, że jak zrobimy coś fajnego, to potem różni tacy też chcą...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
A ja mam słabą silną wolę w temacie decu i robię dla różnych takich hi hiSmile
Odpowiedz
Wczoraj robiłam na szybko chustecznik na prezent na dzisiaj. Ufff... musiałam lakier szybkoschnący dawać.    
A przy okazji pokażę Wam mój biżuternik. Nareszcie znalazłam odpowiednie pudełko - to chyba na jakieś monety czy co?        
Odpowiedz
Fajne pudla. Moim kolczykom tez by sie takie przydalo. A na chusteczniku moje ukochane bratkiSmile W takim wypadku nawet nie przeszkadza mi, ze tlo jest naturalne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości