Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#41
Wow ! No takie cacuszko to chętnie zagościłoby w niejednej sypialni. Ślicznie wyszedł wazon - to co może do tego jakaś ramka albo świecznik? (tak wiem, mam taką manię kompletową...)
Odpowiedz
Reklama
#42
Ciesze się ,że Wam się podoba. serwetki jeszcze zostało wiec może coś do kompletu zmajstrujęSmile
Odpowiedz
#43
Jak wyzej...piekny ksztalt wazonika. Storczyk super dobrany.
Odpowiedz
#44
Taaa... Taką piękną butelkę wyrzuciła... Trzeba było namoczyć, zedrzeć i od nowa! Chyba że masz więcej takich butelek... Smile

A wazonik świetny teraz! Ciekawe jak wyglądał przedtem...?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#45
Starą fotkę wazonika też mam tylko gdzieś tam w innym folderze i nie mogę się połapac jak to wrzucic,ale jak przyjdzie synuś to mi zrobi.To był taki wazonik z motylkiem.A butelczynę jednak ze śmieci wytargałam, wyszorowałam,ale jakoś pomysłu na nią na razie nie mam.Smile
Odpowiedz
#46
Chce dzisiaj Wam pokazać moje najnowsze dzieło.Moim celem było ,aby wyszło staro i troszkę można by powiedzieć tak jak by przyniesione ze strychu.Kurczę nie wiem jak to ująć ,w każdym razie nie miało być nie dopieszczone.Na razie jest tylko jedna warstwa lakieru,ale już mnie piliło żeby Wam pokazać.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#47
Podoba mi się szczególnie biała szkatułka z panienką oraz skrzynka z aniołkiem i motylem. Super! Lubię takie retro-romantyczne motywy.
Odpowiedz
#48
Dzisiaj u Zuzy była dyskusja na temat zakrętki, Ty też zrób coś ze swoją, bo szkoda efektu tego bardzo fajnego słoika (chyba, że to nie słój?).Smile Pomaluj ją. A swoja drogą coś damy ostatnio obrodziły...
Podoba mi się bok, bo mam słabość do liter, ha, ha... Big Grin
Jeszcze lakier. lakier, szlif, lakier i lakier... i będzie cudo! NaprawdęSmile
Korzystałaś z ryżowca?
Odpowiedz
#49
Dama to papier ,a litery serwetka ryżowa,a z zakrętką co by można zrobić???
Aha ,a szlifować bardzo miałkim papierem czy takim bardziej chropowatym???
Odpowiedz
#50
No ja to bym ją pomalowała,... albo okleiła... (jeśli chcesz malować, to na primer a przedtem zmatowić ją musisz papierem ściernym)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl