Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#1
Na razie butelki te lepsze bo większośc prac wylądowała w koszu,ale mam nadzieje ,że przy Was wiele się nauczę.Blush


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#2
Jesli to sa Twoje poczatki to na prawde jest super. Druga butla sliczna. W pierwszej dosc mocno widac smugi od pedzla. Nastepnym razem potapuj, bedzie fajniej. U mnie nie za dobrze widac, wiec prosze powiedz co pod tymi cytrynkami przebija.
Odpowiedz
#3
Ogólnie to miały byc spękania .Spód jest zielony,a wierzch biały,ale niestety farba nie popękała.Natomiast te zielone zawijaski to są wzory na serwetce.
Odpowiedz
#4
Wielkie dzięki za zachętę i pochwały.Ciesze się ,że się Wam podoba,ale jeszcze dużo mi brakuje.Strasznie mam chęc zrobic świąteczny lampion,ale dopiero czekam na serwetki bo mam niewiele no i nie ciekawe.odpowiedniego naczynia też jeszcze nie skombinowałam.A to moje wcześniejsze prace,ogólnie to też jestem z nich zadowolona,ale muszę przejśc na co inne bo butelki już mi się skończyły.Wink


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#5
Nieźle zaczynasz!
Moim faworytem jest komplecik z damami!! Świetnie skomponowane motywy!

A na tej z wiolonczelą(?) zrobiłaś krak dwuskładnikowy??
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6
Właśnie z krakiem to mi nie wychodzi.Butelkę okleiłam serwetą ryżową z takim wzorem
Odpowiedz
Reklama
#7
Bardzo stylowe prace, szczególnie ze skrzypcami(?) wiolonczelą(?), nie znam się na muzyce.
Odpowiedz
#8
Swietne te Twoje butle. Bardzo podoba mi sie lawendowa.
I Ty mowisz, ze prace laduja w koszu???
Odpowiedz
#9
Doprawdy nie wiem dlaczego jesteś taka sroga dla siebie. Masz bardzo ładne prace, są różnorodne i wesołe, choć klimatyczno - romantyczne Wink które wręcz baardzo lubię.
Odpowiedz
#10
Butla lawendowa jest...nie do podrobienia !!! Super !!! Poddałaś mi pomysła (tak troszku tylko ściągnę Smile)
A ta ze skrzypcami zaintrygowała mnie bardzo. Taka... tajemnicza...?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl