Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje pierwsze prace
#11
Trochę zaniedbałam swoje prace,ale jakoś długo nie wytrzymałam.
Chciałabym nauczyc się postarzac przedmioty bo na razie mi to nie wychodzi.Dużo z Waszych rad pozapisywałam i mam nadzieję,że zimą gdy będzie więcej czasu będę mogła się podszkolic .Chciałabym dojśc do wprawy w robieniu bombek bo na razie serwetki bardzo mi się marszczą i jakoś nie mogę sobie z tym poradzic.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#12
Fajnie, że wracasz na Forum. Ja też za jakiś czas zacznę się więcej udzielać - wakacje są bardzo rozleniwiające...

A butelka bardzo mi się podoba, skrzyneczka mniej, bo motyw "nie mój"... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#13
Bardzo, bardzo ładna butla zimowa. Świętami zapachniało przez chwilkę. Śliczna !
Odpowiedz
#14
Ta butelka świąteczna jest bardzo ładna,chyba dokończę swoją bo czeka już od ubiegłych świąt.Robienie bombek było dla mnie wspaniałym zajęciem więc chyba niebawem zacznę świątecznie...
Odpowiedz
#15
Byłam, zobaczyłam... iiii... kto tu ma wielki talent?, no kto???
Świąteczno-nalewkowa butla jest super!
Odpowiedz
#16
Znalazłam moje dwie wiosenne pracki.Nic ciekawego,ale pokazac można.Zaczęłam robic kasetkę.Mam stracha ,że ją zepsuję ,ale myślę ,że za tydzień już będzie można coś pokazac.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#17
Nie wiem jak ty, ale ja kocham takie zabawy z "fakturką". Super Ci wyszły !!
Odpowiedz
#18
Tak! Strukturka fajna! Szczególnie na tej drugiej butelce - świetna "ramka" dla damy! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#19
Ostatnio wzięłam się za starą szkatułkę i jakoś nie mam natchnienia żeby ją skończyc.Coś mi nie wyszło i ogólnie nie jestem zadowolona .Ciągle mi w niej czegoś brakuje.Chciałam ja dopasowac do białych mebli w sypialni,ale chyba powinna miec inny kolor.Może jeszcze coś zmienie bo jeszcze jej nie polakierowałam .Jak myślicie?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#20
Brydzia- może ją delikatnie postarz bitumem, mocniej w narożnikach, troszkę delikatniej wokół ramki tak, aby zgubić ślady wydzierania motywu, a relief leciutko przyciemnij metodą suchego pędzla, tak tylko maźnij i trochę zgub tę "białą biel", może pastą postarzającą? albo bardzo rozwodnioną bejcą w pasującym do motywu kolorze ( nie maluj a tapuj -lepszy efekt)?... ale to tylko sugestia...
ogólnie bardzo fajne pudło, i ten relief...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl