Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pędzle
Gabiszonka, one chyba bardziej do przecierania, albo delikatnej struktury niż lakierowania.
Odpowiedz
Reklama
Nie wiem jeszcze... popróbuje do czego się nadadzą. Do farby na bank - nie, do lakieru zobaczym.. może do robienia rys??? zobaczę tez z bejca, ale to czekam na lepsza pogodę, bo w chałupie nie będę smrodzić, a tak na dwór się wystawię i nie będą kręcić mi tu nosem Smile

Dam znać Smile
Odpowiedz
Przepraszam za głupie pytanie, ale kupiłam sobie kilka sztucznych pędzli. Zastanawiam się jednak, czy mogę wykorzystać pędzle z włosia naturalnego (chyba włosie kozy, ale nie jestem pewna, w każdym razie jest jasne i pół-twarde), które też posiadam.
Odpowiedz
Możesz, ale: pędzle naturalne lubią łysieć bardziej, niż syntetyki. Moga być za twarde, lub za miękkie. Zostawiają często ślady, co trzeba likwidować szlifowaniem większym, niż w przypadku syntetyków.
Ja użyłabym do malowania farbą, ale już do lakieru nie. Zrób próbę z naturalnymi i syntetykami, zobacz czy jest różnica, bo trudno doradzić coś bez wzięcia w rękę.
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Dobrze, tak zrobię. Bałam się, że może stanie się z nimi coś bardzo niedobrego pod wpływem lakieru (nie wiem, zniszczy na przykład włos?). Dziękuję za odpowiedź Smile
Odpowiedz
Mi również pomogła Twoja rada Smile Dzikuję
Odpowiedz
Reklama

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości