Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pędzle
Widziałam aż 4 różne komplety. Które polecacie?
Odpowiedz
Reklama
Qrcze nie załapałam się na pędzle Sad w moim Lidlu zostały tylko okrągłe i wachlarzykowe ehhhh zero lakierów - czyśby całe osiedle uprawiało decu.
Chociaż farby akrylowe upolowałam Smile
Odpowiedz
Grace popatrz jeszcze w innych Lidlach za tymi pędzlami, bo mówię Ci, oj warto! Ja dorwałam wczoraj zestaw płaskich nylonowych - są boskie, takim pędzlem to jest mizianie, a nie malowanie Big Grin Szersze będą doskonałe do klejów czy kraków, a malutkimi można bardzo precyzyjnie malować i cieniować. Chyba jeszcze pójdę dzisiaj po te okrągłe Rolleyes
Odpowiedz
Lepiej idź po płaskie, nimi tez się super cieniuje i motyw nakleja Wink
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Lady, ja już mam płaskie Big Grin Wczoraj je kupiłam i na-ten-tychmiast wypróbowałam, dlatego tak zachwalam. Te okrągłe to raczej mi niepotrzebne... Ale ich jest w tym zestawie chyba z 10, więc za te 25 zł będę miała pędzli na następną dziesięciolatkę Big Grin
Odpowiedz
Taaaa no to dzisiaj pierwszy raz tapowałam gąbeczką - nie profesjonalną tylko taką myjka w wersji mini. No i wyszedł baranek Undecided w sumie nie wygląda źle, ale nie był to zamierzony cel. Mała być płaska powierzchnia bez baranków czy też smug po pędzlu ehhhh
Odpowiedz
Reklama
wystarczy potem przeszlifowć papierem ściernym i będzie gładkie
Odpowiedz
Tak w sumie to ten niezamierzony baranek zaczyna mi się podobać Smile zobaczymy jak go lakier potraktuje
Odpowiedz
(12-30-2012, 12:48 PM)Grace napisał(a): zobaczymy jak go lakier potraktuje

''Baranek'' zostanie. Ale w niektorych pracach ma on swoj urok. Mnie sie na przyklad taki podoba.
Ale jak nie chcesz baranka to tapuj nie zmywakiem a gabka dla dzieci. Powinna byc taka zwykla, ale miekka. Najlepsze sa te dla niemowlakow. Jest bardziej miekka i baranka prawie nie ma.
Odpowiedz
Poczytałam wątek i PROSZĘ Was moje drogie koleżanki napiszcie mi jakich uzywacie pędzeli do lakieru, zeby smug nie było-najlepiej nazwa i gdzie go zdobyćSmile)Proszę proszę proszęSmile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości