Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pędzle
Nylonowe sa super, bo sa delikatne. Ja mam To-Do. Kupilam na allegro. Czaem korzystam z wlosia sztucznego. Takie pedzle sa troche twardsze, ale mozna uzyskac fajne efekty. Serwetek nimi nie przyklejam bo sa za twarde i wszystko sie drze.
Odpowiedz
Reklama
Czyli jednak nylonowe, trochę o nich poczytałam na forum, więc nie pozostaje mi nic innego jak zaopatrzyć się w nie Smile poszperam na allegro.
Odpowiedz
Ja polecam pędzle syntetyczne. Używam ich zarówno do decoupage jak i prac na płótnie. Wygodnie się nimi pracuje i (co najważniejsze) nie gubią włosia.
Odpowiedz
Ha, też miałam problemy z pędzlami. Koleżanki pomogły i teraz mam cały arsenał pędzli (z tego tylko z części korzystam. Fakt, że nylonowe są nie do przebicia.
Odpowiedz
Ehhh używam różnych pędzli i wciąż ten sam problem - smugi na malowanym drewnie. nie ma znaczenia czy to farba akrylowa czy lakier Sad
Na początku myślałam, że to pędzle, ale myślę, że chyba coś partole - może za mało farby nakładam albo coś innego ...
Podkładu oczywiście używam.
Ma ktoś jakiś pomysł ?
Odpowiedz
ostatnio w NETTO były różne dyngsy do decu, w tym 2 różne zestawy pędzli, kupiła oba, są tam pędzle (różowe) genialne do lakieru i kleju kontra serwetka......polecam
Odpowiedz
Reklama
Dodajecie może opóźniacza do farby akrylowych jak malujecie jakieś przedmioty ?
Odpowiedz
Grace, do malowania drewna farbą, żeby nie było widać smug najlepiej używać gąbeczek do tapowania. A co do dodawania opóźniacza do farb, to dodaję tyko do cieniowania,bo raz sobie wymyśliłam, że dodam opóźniacza do farby, żeby ją nieco rozwodnić i zrobiłam taką farbą kropki - schły chyba 3 dni i i tak mi się rozmazały przy lakierowaniu ;( Więc zapowiedzałam, że nigdy więcej takich eksperymentów Smile
Odpowiedz
Dzięki, no to zeszlifuje pudło i wypróbuje teraz gąbeczki Smile
Odpowiedz
Dzisiaj pędzle dostępne w Lidlu Smile Całe zestawy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości