Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pędzle
Mam ogromną prośbę o wyłożenie jak... laikowi (może z jakimś zdjęciem) jakie pędzle najlepsze do lakieru. Wiem, że miękkie, syntetyczne... Mam kilka, ale ciągle wydają mi się za twarde. Maluję płynnymi ruchami pochylając pędzel tak aby nie zostawiał smug. A te skubane ciągle są. Męczę szkatułkę z różami kolejnymi warstwami lakieru i chyba już nic więcej nie zdziałam.
Myślę, że nie do końca umiem wybrać pędzel. W sklepach tak róznych informacji udzielają, ąe potrzebowałabym całej baterii tych narzędzi.
Poratujcie.
Odpowiedz
Reklama
Ja w papierniczym kupiłam taki (ok.7-8zł) dla mnie genialny, na drugi dzień wykupiłam im wszystkie (a cholernie dużo tego mieli, aż 3 sztuki) Big Grin    
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Mam taki sam! Jedyne, co mogę mu zarzucić, to rdzewienie w wodzie. dlatego teraz nie zostawiam go na dłużej w wodzie, tylko myję od razu. Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Bardzo dziękujuę. Udam sie na poszukiwania.
Odpowiedz
ja mam kozłowskiego
http://www.pedzle.com.pl/grafika/brushes/2984.JPG
http://www.pedzle.com.pl/grafika/brushes/2817.jpg
Odpowiedz
Dziękuję callisto Smile Wczoraj przeglądałam stronę pędzlową Kozłowskiego i miałam młynek w głowie.
Już wiem o jakie pędzle chodzi. W sklepach często sprzedawcy mówią dużo nie mając pojęcia o czym, tak byle sprzedać.
Odpowiedz
Reklama
Wirgo do lakieru najlepsze są miękkie, z syntetycznym włosiem. Z innych firm pędzle ma biały włos i też się sprawdzają. jeśli będziesz używać dużo dużych powierzchni to warto wziąć szeroki np 50, mi dobrze się lakieruje 35, mam 2 takie pędzle Smile
Odpowiedz
Jestem gapiszon Sad
Odpowiedz
Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem a zarazem początkująca. Mam pytanie odnośnie zakupu pędzli do decoupage tzn. do klejenia serwetek i do lakieru ( chodzi mi o rodzaj włosia) i gdzie mogłabym się w nie zaopatrzyć za rozsądną cenę.
Odpowiedz
Ja mam dokładnie ten sam problem.Mieszkam w małej miejscowości próbuje różnych,ale te w sklepach papierniczych się nie nadają.Zostaje tylko wyjazd do Bydgoszczy.Gdzieś czytałam,że pędzle z nylonowym włosiem są najlepsze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości